Відновлення пішохідної зони по вул. Будівельна (колишня вул.Ворошилова) На реалізації

Автор проекту
Михайло Леонідович Костюк
Михайло Костюк
Категорія
Дорожнє господарство
Код
75

Короткий опис

Відновлення пішохідної зони (тротуару) по вул. Будівельна (біля ДНЗ № 5 «Перлинка»), що сприятиме безпечному руху пішоходів.

Район

Адреса

Мелітополь, Будівельна

Бюджет на реалізацію

200 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Інтенсивний рух транспорту і пішоходів та незадовільний стан тротуару по вул. Будівельна:
- створює незручності для переміщення усіх мешканців приватного сектору (вул.Харківська, вул. Амет-Хана Султана, вул. Юр′ївська, вул. Лютнева) до соціально значущих об’єктів, розташованих по вул. Інтеркультурна, особливо для осіб з обмеженими фізичними можливостями, осіб похилого віку та батьків з дітьми, що прямують двічі на день до дитячого садка №5 «Перлинка»;
- спричиняє загрозу аварійно-небезпечних ситуацій з негативними наслідками;
- призводить до травматизму, особливо в осіньо-зимовий період.

Мета проекту

Створення безпечних та комфортних умов для мешканців вул. Харківська, вул. Амет-Хана Султана, вул. Юр′ївська, вул. Лютнева, батьків з дітьми, які відвудують ДНЗ №5 «Перлинка» та інших пішоходів.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується відновити асфальтове покриття пішохідної зони по вул. Будівельна, починаючи першочергово з району розташування ДНЗ № 5 «Перлинка» (вул.Інтеркультурна до вул. Харківська), що сприятиме безпечному руху пішоходів.

Для кого цей проект

Мешканці та гості міста Мелітополь.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Підготовчі та ремонтні роботи по відновленню асфальтового покриття пішохідної зони по вул. Будівельна, починаючи першочергово з району розташування ДНЗ № 5 «Перлинка» (вул.Інтеркультурна до вул. Харківська.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення рівнів благоустрою та безпеки мешканців м.Мелітополь, що позитивно впливає на імідж міста і громади в цілому.

Фото / схеми / креслення / тощо