• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

СПОРТИВИЙ МАЙДАНЧИК НА ПРИБУДИНКОВІЙ ТЕРИТОРІЇ – БЕЗПЕКА ТА ЗДОРОВЬЯ ДІТЕЙ. Брав участь

Доданий
15.04.2018
Номер
97
Спорт

Проектом передбачено будівництво міні-футбольного майданчику на прибудинковій території будинку № 85 по проспекту Богдана Хмельницького, що дозволить, насамперед, забезпечити безпеку дітей та попередити травматизм, а також створить умови для масового залучення населення до регулярних занять фізичною культурою на свіжому повітрі, які сприятимуть нормальному формуванню, гармонійному розвитку організ

Автор проєкту
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
проспект Богдана Хмельницького, 85, Мелітополь

Опис

Проблема

Міні-футбольний майданчик - найпопулярніший вид спортивних площинних споруд в Україну. І це не дивно, адже футбол - спорт № 1 у світі. В нашому районі проживає багато дітей, підлітків та молодих батьків, які не мають місця проведення вільного часу з користю для їхнього здоров’я. Тому, діти вимушені гратись у футбол на проїжджій частині двору – дорозі, що є дуже небезпечним. І це в той час, коли всі говорять про комплексний підхід до розвитку фізичної культури і спорту, шляхом розбудови спортивної інфраструктури та про створення умов для фізичного розвитку дітей та дорослих, про залучення дітей та дорослого населення до занять спортом, пропаганди здорового способу життя.
Вивчаючи проблеми підростаючого покоління та громади в цілому, залучаючи городян до участі у спортивному і культурному житті міста, міська влада в Стратегії розвитку міста Мелітополя визначилась, що на сьогодні актуальним є вирішення проблем гармонійного розвитку дітей та молоді, створення умов для ведення здорового способу життя та реалізації спортивних навичок та вмінь.

Мета проекту

Створення умов для залучення широких верств населення до активних занять фізичною культурою і спортом, відволікання підлітків від комп’ютерних ігор, шкідливих звичок, зниження рівня злочинності та правопорушень, популяризації здорового способу життя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонуємо облаштувати міні-футбольний майданчик на прибудинковій території будинку № 85 по проспекту Богдана Хмельницького.
Будівництво майданчика дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок дітей та молоді не тільки нашого будинку, а й жителів прилеглих будинків.
Завдяки проекту будуть поліпшені умови для виховання та відпочинку дітей, молоді, вжиті заходи щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності дітей.

Для кого цей проект

Проект спрямований на всі версти населення міста: дітей дошкільного віку, школярів та молоді, дорослого населення, які бажають займатись фізкультурою та спортом.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Кошторис на будівництво.
2. Підготовка площадки для обладнання спортивно-оздоровчого майданчику (планування території).
3. Закупівля відсіву для вирівнювання території.
4. Закупівля та доставка модульної огорожі розміром 97 метрів висотою 4 м по периметру, діаметром 4 мм з стовпами.
5. Закупівля та доставка 2-ох хвірток входу \ виходу 2030 х 1000 мм з системою кріплення.
6 Підготовка та заливка фундаментів під стійки огорожі з встановленням стійок.
7. Монтаж огорожі та хвірток.
8. Транспортні витрати.
9. Закупівля воріт 2х3 м із баскетбольним щитом.
10. Монтаж спортивного обладнання.
11. Святкове відкриття міні-футбольного майданчика.

Ключові показники оцінки результату проекту

Результатом цього проекту стане облаштування території спортивного майданчика і можливість проведення змістовного відпочинку підростаючого покоління. Немаловажним результатом буде фізичний і духовний розвиток дітей, взаємодія дітей з природним середовищем, а головне створені умови попередження травматизму та безпеки дітей.
Якісні результати:
- створено можливість для активного фізичного і морального розвитку дітей дошкільного і шкільного віку;
- покращилося проведення дозвілля дітей;
- підвищилась безпека проведення дозвілля дітей.
Кількісний показник охоплення дітей різного віку складатиме приблизно 1500 дітей.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області