• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Вуличний арт-фестиваль соціального мистецтва «Том Сойер FEST»-2019 Брав участь

Доданий
15.04.2018
Номер
96
Навколишнє середовище

Проект передбачає проведення Вуличного арт-фестивалю соціального мистецтва «Том Сойер FEST» -2019 на базі міського парку ім. Горького, який спрямований на об’єднання, згуртування городян та став одним з наймасштабніших та улюблених заходів мешканців міста.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Леонтьєва
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Івана Алексєєва, 1, Мелітополь

Опис

Проблема

Вуличний арт-фестиваль соціального мистецтва «Том Сойер FEST» проводиться у м. Мелітополі з 2016 року. Це ініціатива Громадської організації «Мелітопольська волонтерська група «Патріот», яка займається організацією заходів, спрямованих на залучення жителів громади до пошуку консенсусу між різними соціальними групами та формуванням можливостей для активної участі городян в культурному розвитку міста. Це щорічний масштабний захід у якому приймають участь мешканці міста різного віку, національностей та віросповідань.

Вуличний арт-фестиваль соціального мистецтва «Том Сойер FEST» проводиться в любленому місті городян, перлині Мелітополя - міському парку культури і відпочинку ім. Горького. Він дуже популярний серед громади. Його учасники це люди, які небайдужі до свого міста і які прагнуть зробити його кращим. На фестиваль може долучитися кожен, навіть мало мобільні люди з інвалідністю. Для кожного знайдеться робота, яка спрямована на покращення улюбленого міста відпочинку.

Захід набув такої популярності, що під час останнього проведення (14.04.2018 р.) не усі учасники мали змогу постійно бути задіяні. Не вистачало інвентарю (граблі, лопати) та потрібного матеріалу (фарба, рукавиці тощо). Люди, які прийшли на толоку дуже хотіли бути корисними, але не вистачало ресурсів. Це призвело до того, що деякі ділянки парку не були прибрані. Люди, які приймали участь у фестивалі, говорили про те, що потрібно придбати інвентар на наступний рік і що цю ініціативу потрібно підтримувати та продовжувати.

Мета проекту

Об’єднання мешканців міста усіх вікових категорій шляхом проведення масштабного вуличного арт-фестивалю соціального мистецтва «Том Сойер FEST» -2019 на території Мелітопольського міського парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Проведення масштабного вуличного арт-фестивалю соціального мистецтва «Том Сойер FEST» -2019 наддасть можливість усім мешканцям міста об’єднатися та провести корисно і цікаво свій час, зробити улюблене місце відпочинку усіх городян кращим. Протягом заходу учасники зможуть прибрати сміття, посадити зелені насадження та пофарбувати різні об’єкти: забори, лавки, бордюри, баки для сміття тощо. Кожен учасник буде робити те що йому подобається і те що він вміє.
Крім проведення масштабної толоки планується об’єднати усіх учасників за одним столом (фуршет), де кожен може поділитися своїми враженнями та обмінятися корисними думками, запропонувати нові ідеї, які будуть спрямовані на розвиток міста.

Для кого цей проект

Мешканці міста Мелітополя різних вікових категорій незалежно від їх статусу, національності, віросповідань, у т.ч. люди з інвалідністю, вимушено переміщені особи, гості міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Закупівля необхідного обладнання, інвентарю та матеріалів для проведення масштабного вуличного арт-фестивалю соціального мистецтва «Том Сойер FEST» -2019;
2. Створення робочої групи та залучення волонтерів;
3. Проведення масштабної інформаційної кампанії серед мешканців міста;
4. Залучення додаткових спонсорів;
5. Організація заходу. Написання плану-дії;
6. Розподіл обов’язків та роботи серед команд-учасників;
7. Проведення вуличного арт-фестивалю соціального мистецтва «Том Сойер FEST» -2019.
8. Популяризація заходу серед інших міст України.

Ключові показники оцінки результату проекту

Результатом проекту буде:
1. Проведено масштабніший вуличний арт-фестиваль соціального мистецтва, який спрямований на об’єднання людей;
2. Залучення до корисної справи понад 1000 мешканців міста, їх об’єднання навколо однієї спільної ідеї;
3. Придбання необхідної кількості інвентарю для організації масштабних толок з залученням мешканців міста у майбутньому;
4. Виявлення активних городян міста, які прагнуть розвивати місто Мелітополь;
5. Популяризація міста, як осередка об’єднаних та активних людей.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області