• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проспект Брав участь

Доданий
14.04.2018
Номер
95
Культура

Створення туристичної мапи міста і виокремлення пам'ятних обʼєктів Мелітополя за рахунок інформаційних стендів, на яких буде розташована назва об'єкта та QR-код з посиланням на інтернет-сайт з інформацією про об'єкти. Все це дасть можливість узручнити орієнтування гостей міста і самих мелітопольців по Мелітополю і представить інформацію про визначні місця міста.

Автор проєкту
Борис
Борис Нілов
Бюджет
120 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Відсутність чіткої, зрозумілої туристичної карти Мелітополя, що була б проста у користуванні як для гостей нашого міста, так і для самих містян.

Мета проекту

Створення туристичної мапи міста, яка буде відкритою для використання всіх охочих. Також за мету ми ставимо виділення окремих об'єктів у місті з цілої урбанізованої маси вуличного ансамблю, узручнення орієнтування гостей міста, самих містян по відомим символічним та сакральним місцям Мелітополя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Ми пропонуємо:
1) розробка спеціалізованого сайту, де кожен із об'єктів, що має туристичну цінність, буде мати власну сторінку з інформацією про сам об'єкт із фото та/або відеоматеріалами;
2) виготовлення інформаційних стендів із назвою об'єкта та QR-кодом; при скануванні туристами відбудеться перенаправлення на сайт-мапу проекту;
3) встановлення сітілайтів з мінімапами територією міста задля узручнення орієнтування в ньому.
На нашу думку, такий підхід до вирішення проблеми туризму, саме у Мелітополі, зручний для подорожі по місту, відкриє Мелітополь для туристів більш детально та покаже містянам наше чудове місто з іншого боку.

Для кого цей проект

Проект направлений на туристів, гостей міста, а також для самих містян, які за сірою плівкою буденності вже не помічають справжню красу власного міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1) відкритий вибір місць, які зіграють роль візитної картки міста;
2) збір інформації про ці об'єкти, фото та відеоматеріалів;
3) розробка сайту та його наповнення;
4) макетування сітілайтів та інформаційних стендів, їх виготовлення;
5) встановлення сітілайтів та інформаційних стендів;
6) урочиста презентація готового проекту.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення туристичного потоку та зацікавленості містом як самими його мешканцями, так і гостями та потенційними відвідувачами Мелітополя. Використання сітілайтів з мапою та інформаційних стендів мешканцями та гостями міста задля пізнавальних цілей, туризму та проведення екскурсій, де вищезазначені предмети будуть виступати у якості інфраструктури та допоміжних матеріалів.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області