• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Універсальний спортивний майданчик у віддаленому районі міста, Каховське шосе, 8/2. Реалізований

Доданий
14.04.2018
Номер
90
Спорт

Будівництво універсального спортивного майданчика загального користування забезпечить розвиток спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів для населення міста.
Він відповідає Стратегії розвитку міста Мелітополя – 2020 та покликаний стати початком покращення спортивної інфраструктури у віддалених районах, надати новий імпульс популяризації в місті фізичної культури та спорту.

Автор проекту
ВІкторія
ВІкторія Коломієць
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Каховське шосе, 8/2, Мелітополь

Опис

Проблема

Однією з передумов проблеми є недостатня кількість спортивно-оздоровчих майданчиків у нашому місті, а у віддаленому районі Каховського шосе, вони взагалі відсутні. Це призводить до скорочення кількості молоді, яка займається фізичною культурою і спортом, що суттєво впливає на рівень інтелектуального, культурного, фізичного розвитку міста, зниження спортивного рівня підготовки підростаючого покоління. В результаті реалізації цього проекту буде створено новий універсальний спортивний майданчик, що вирішить актуальні проблеми незайнятості дітей, підлітків, молоді через впровадження спортивних гуртків, секцій. Будівництво універсального спортивного майданчику сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення, зниженню рівня злочинності та правопорушень.

Мета проекту

Створення належних умов для спортивного дозвілля городян віддаленого району міста, Каховське шосе, шляхом будівництва універсального спортивного майданчика для активних видів спорту.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонуємо облаштувати майданчик для занять спортом на території, яка на даний час знаходиться, в занедбаному стані.
Створення та облаштування універсального спортивного майданчику для ігрових видів спорту сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення і вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Тренування на такому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню. Будівництво майданчика дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок 3 тисяч жителів цього району, а також гостей міста.

Для кого цей проект

Бенефіціарами проекту є мелітопольці всіх вікових груп (діти, молодь, середній вік і навіть групи спортивної ходьби людей похилого віку), які проживають у районі Каховського шосе, але основною цільовою групою є студенти МІДМУ «КПУ».

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Виготовлення та узгодження проекту
2. Підготовчі роботи та вирівнювання території спортивного майданчику.
3. Закупівля та доставка обладнання спортивного майданчика.
4. Монтаж обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Покращення умов для відпочинку та занять спортом мешканців району, студентів МІДМУ «КПУ», популяризація здорового способу життя серед молоді. Перевтілення занедбаного місця в сучасний центр дозвілля.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради