• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Привабливий громадський простір як імпульс до сталого розвитку віддалених районів Мелітополя Реалізований

Доданий
13.04.2018
Номер
83
Навколишнє середовище

Громадські простори визначають характер кожного міста.
Чим привабливіші вони є, тим більш вищим рівнем якості життя характеризується місто. В центральній частині Мелітополя облаштуванню громадських просторів приділяється велика увага, але на жаль, для відродження віддалених територій завжди бракує коштів. Проект спрямований облаштувати публічний простір для дозвілля городян у віддаленому районі

Автор проекту
Марина
Марина Радєва
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Каховська вулиця, 8, Мелітополь

Опис

Проблема

Проект спрямований на вирішення проблеми відсутності у районі Каховського шосе, яке раніше було промисловою зоною, загальнодоступних, безпечних, привабливих, затишних громадських просторів обладнаних елементами благоустрою для організації культурного дозвілля городян.
Проект сприятиме активізації місцевих жителів, їх об’єднанню навколо вирішення місцевих проблем, насамперед покращенню міського простору, створенню зручного місця відпочинку та поліпшенню соціальних умов життя громади, що стане імпульсом до сталого розвитку віддаленого району міста Мелітополя.

Мета проекту

Покращення умов проживання місцевих жителів віддаленого району Каховського шосе, яке раніше було промисловою зоною, облаштуванням привабливого, загальнодоступного громадського простору елементами благоустрою для організації культурного дозвілля городян.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Основна ідея проекту дуже лаконічна - встановити зручні лавочки для відпочинку та сучасні урни, а для вирішення проблеми безпеки облаштувати вуличне освітлення території. Атмосфера гостинності буде створена хорошим дизайном та увагою до деталей, таких як: доглянуті квітники та зелені зони, малі архітектурні форми, якісні матеріали.
На сприйняття місця впливає не тільки обладнання, а і самі люди, які наповнюють його, адже від потреб відвідувачів та їх настрою буде формуватися образ певного публічного простору. Треба відзначити, що місце розташування публічного простору знаходиться біля Мелітопольського інституту державного та муніципального управління «Класичного приватного університету», тому проект має об’єднати не тільки місцеву спільноту, а і студентів зацікавлених у своєму розвитку, має стати взірцевим простором європейського розвитку молоді, адже стане екологічним, естетичним та культурним місцем, покликаним розвивати і виховувати, знаходити себе і своє бачення світу в цілому.

Для кого цей проект

Бенефіціарами проекту є мелітопольці всіх вікових груп, які проживають у цьому районі, студенти та гості нашого міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Виготовлення та узгодження проекту.
2. Закупівля та доставка обладнання.
3. Монтаж ліхтарів.
4. Підготовчі роботи з встановлення обладнання (розмітка розміщення обладнання, земельні роботи).
5. Монтаж обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

- виявлені та ефективно вирішені проблеми і задоволення потреб членів територіальної громади м. Мелітополя на локальному рівні при безпосередній участі жителів віддаленого району міста;
- покращені умови проживання та організації культурного дозвілля городян у віддаленому районі Каховського шосе м. Мелітополя;
- підвищено рівень довіри і взаєморозуміння в міській громаді.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради