• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Спорту все возрасты покорны" Брав участь

Доданий
13.04.2018
Номер
81
Спорт

В даний час все менше уваги приділяється фізичному розвитку людей будь-якого віку. Причин цьому багато - брак часу, відсутність фінансової можливості відвідувати спортзали, віддаленість або відсутність місць для занять на тренажерах. Наявність спортивних тренажерів в крокової доступності дозволить всім бажаючим підтримувати і розвивати хорошу фізичну форму.

Автор проекту
Андрій
Андрій Ковальов
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Шмідта, 40, Мелітополь

Опис

Проблема

У сучасному ритмі життя ми намагаємося встигнути здійснити багато справ і досить часто нам доводиться жертвувати одним заради іншого. Не замислюючись про наслідки, люди забувають про необхідність фізичного розвитку і підтримки організму. Це стосується як молоді так і людей середнього віку, постійно зайнятих роботою. У багатьох можливо і є бажання займатися спортом, але відсутність тренажерів в крокової доступності або банальний брак грошей на відвідування платних спортзалів і фітнес-центрів призводить до того, що ці бажання залишаються не здійсненими...

Мета проекту

Створити умови і можливість всім категоріям населення займатися спортом і активно проводити час на свіжому повітрі не витрачаючи час та дорогу і кошти на оплату за заняття в спортивних і тренажерних залах.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановити обладнання, а саме силові тренажери, гімнастичне обладнання та тенісний стіл у дворі багатоквартирного будинку. Це дозволить всім мешканцям в будь-який зручний час доби і без додаткових фінансових витрат займатися спортом і активно проводити час з користю для здоров'я.

Для кого цей проект

У реалізації проекту зацікавлені всі жителі віком від 12 років, оскільки на тренажерах можуть займатися як підлітки, так і люди поважного віку, а гра в настільний теніс цікава як дітям, так і їх батькам.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Вибір спортивного обладнання та тренажерів.
2. Підготовка території.
3. Доставка і установка на місцевості.
4. Урочисте відкриття спортивного майданчика.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення сприятливих умов для заняття спортом дозволить збільшити рівень фізичної підготовки дітей і підлітків, а також дасть можливість людям старшого покоління підтримувати організм в тонусі.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради