• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Будинок для осіб похилого віку Відхилений

Доданий
16.03.2018
Номер
8
Соціальний захист

Будинок для літніх людей, що мають потребу у цілодобовому нагляді, притулку та належному медичному нагляді.

Автор проєкту
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Мелітополь

Опис

Проблема

Особам похилого віку необхідна кваліфікована допомога у всіх аспектах життєдіяльності: своєчасна медична допомога та постійний догляд. Люди похилого віку в Мелітополі не мають такої можливості.
Самотні люди похилого віку часто не мають достатньо коштів, щоб слідкувати за власним здоров’ям та своєчасно звертатися за медичною допомогою. В них відсутні та кошти для того, щоб харчуватись належним чином, підтримувати свій організм у сприятливих умовах. Велика кількість людей у похилому віці починають зловживати алкоголем та палінням.
Через немічність тіла або перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння літні люди викликають небезпечні ситуації як для себе, так і для сусідів: пожежі, вибухи газу тощо.
Якщо людині похилого віку стане погано, коли вона одна вдома або самотня зовсім, вона не зможе викликати швидку допомогу. А у випадку, коли безпорадна людина знепритомніє на вулиці, багато хто вагається прийти на допомогу.

Мета проекту

Цілодобовий нагляд, притулок та належна медична допомога для осіб похилого віку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

1. Схвалити цей проект.
2. Найняти фахівця для розробки детального плану по реалізації проекту таким чином, щоб він функціонував ефективно та безперервно.
3. Звернутись до обласних органів влади с пропозицією щодо подальшого фінансування діяльності створеної установи за рахунок коштів обласного бюджету, відповідно до п.4.1 Наказу Міністерства праці та соціальної політики Україні №549 від 29.12.2001 http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0066-02.
4. Якщо цей проект буде суперечити пункту правил організації "Громадський проект" в "Правила участі" -> "п. 5. Оцінка проектів" -> п. 15 "Проект запланованій на більш чем один календарний рік." і п. 18: "Проект носити фрагментарний характер и не предполагает создание завершеного об'єкта в рамках 1 року», то ми просимо переглянути це положення, в зв'язку з тим, що реалізація проекту "Будинок для осіб похилого віку" ліквідує гостре соціальне проблематичне питання.

Для кого цей проект

Для осіб похилого віку, що потребують кваліфікованого догляду.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Дивіться пункт 3: ПРОПОНОВАНЕ РІШЕННЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ І ЙОГО ОБҐРУНТУВАННЯ

Ключові показники оцінки результату проекту

Рятування людських життів. Забезпечення мешканців міста приємним, безпечним та спокійним життям у похилому віці. Соціалізація суспільства, розвиток інфраструктури міста та створення робочих місць.