• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Майданчик відпочинку «Островок злагоди» Брав участь

Доданий
13.04.2018
Номер
78
Комунальне господарство

Біля ПКЗ є дитячій майданчик відпочинку «Островок злагоди» - це єдиний дитячій майданчик на залізничному районі, тим паче він знаходиться біля залізничного вокзалу. Пропонуємо удосконалити умови майданчика для проведення повноцінного дозвілля дітей, як залізничного мікрорайону, дітей які відвідують ПКЗ так і для батьків з дітьми які очікують свій потяг.

Автор проєкту
Олена
Олена Лашина
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Чайковського вулиця, Мелітополь

Опис

Проблема

Відсутність місць відпочинку та дитячих майданчиків на свіжому повітрі у залізничному мікрорайоні, куди може прийти кожен мешканець свого району і провести свій вільний час. Саме тому існує необхідність створення сучасного дитячого ігрового майданчику, який відповідає запитам дітей і нормам безпеки.

Мета проекту

Метою проекту є модернізація та побудова сучасного безпечного дитячого ігрового майданчика. Впровадження проекту сприятиме створенню безпечних умов для відпочинку та виховання дітей. Це буде відносною інновацією, оскільки існуючий дитячій майданчик «Островок злагоди» є єдиний дитячим центром відпочинку на залізничному мікрорайоні. Буття дітей повинно бути яскравим, насиченим приємними емоціями. Саме тому існує необхідність створення сучасного дитячого ігрового майданчика, який відповідає запитам дітей і нормам безпеки.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

З модернізацією, розширенням та додатковим оснащенням майданчика відпочинку «Островок злагоди» відкриються нові можливості:
- для організації та проведення активного, комфортного та безпечного відпочинку дітей;
- створення максимально комфортних умов для розвитку рухової, ігрової, інтелектуальної, самостійної діяльності дітей;
- з’явиться можливість розвивати навички стрибків та бігу, гратись на свіжому повітрі на сучасному ігровому майданчику, що дозволить проводити з дітьми цікаві квести, ігри та забави;
- створення найбільш сприятливих санітарно-гігієнічних умов для відпочинку;
- поліпшення виду прилеглої території Палацу культури залізничників;
- посилить позитивний імідж нашого міста.

Для кого цей проект

Проект направлений на оптимізацію та пропаганду цікавого та здорового способу життя, на розвиток сучасної інфраструктури залізничного мікрорайону, який задовольнить вимоги та потреби дітей, як залізничного мікрорайону, так і дітей які відвідують Палац культури залізничників та гостей міста (батьки з дітьми які очікують свій потяг) для проведення цікавого і повноцінного дозвілля особливо у вихідні дні, канікули, свята та вечірній час.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Підготовчі роботи (вирівнювання земельної ділянки майданчика). 2.Встановлення по периметру майданчика огорожі. 3.Доставка та встановлення та монтаж елементів дитячого майданчику. 4.Оздоблення території.

Ключові показники оцінки результату проекту

Майданчик відпочинку буде головним центром відпочинку залізничного мікрорайону для проведення рухливих ігор, свят, змагань, прогулянок, культурного обміну та спілкування. Це буде місцевий острівець дитячого відпочинку, веселощів і сміху, куди буде доступно прийти кожному мешканцю району та міста. Створення максимально комфортних умов для розвитку активної діяльності у дітей та дорослих під час прогулянок. Безпечний та гарно й художньо оформлений

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради