• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Продовжуємо відновлювати тротуар по вул. Будівельна! Брав участь

Доданий
12.04.2018
Номер
62
Дорожнє господарство

Продовження відновлення пішохідної зони (тротуару) по вул. Будівельна (від ДНЗ № 5 «Перлинка» до вул. Амет-Хана Султана), що сприятиме безпечному руху пішоходів.

Автор проєкту
Михайло
Михайло Костюк
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Будівельна вулиця, Мелітополь

Опис

Проблема

У 2017 році, завдяки підтримці активних мешканців Мелітополя, Громадський проект по відновленню пішохідної зони по вул. Будівельна набрав необхідну кількість голосів і буде реалізований у 2018 році, проте виділені кошти дозволяють вирішити проблему лише частково (першочергово вздовж ДНЗ № 5 «Перлинка»).
Існуючий незадовільний стан тротуару по вул. Будівельна створює незручності для переміщення усіх мешканців приватного сектору (вул.Харківська, вул. Амет-Хана Султана, вул. Юр′ївська, вул. Лютнева) до соціально значущих об’єктів, розташованих по вул. Інтеркультурна, особливо для осіб з обмеженими фізичними можливостями, осіб похилого віку та батьків з дітьми, що прямують двічі на день до дитячого садка №5 «Перлинка»;
- спричиняє загрозу аварійно-небезпечних ситуацій з негативними наслідками;
- призводить до травматизму, особливо в осіньо-зимовий період.

Мета проекту

Створення безпечних та комфортних умов для пішоходів.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується продовжити відновлення асфальтового покриття пішохідної зони по вул. Будівельна, починаючи від ДНЗ № 5 «Перлинка» до вул. Амет-Хана Султана, що сприятиме безпечному руху пішоходів.

Для кого цей проект

Мешканці вул.Харківська, вул. Амет-Хана Султана, вул. Юр′ївська, вул. Лютнева, батьки з дітьми, які відвудують ДНЗ №5 «Перлинка», гості міста

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Підготовчі та ремонтні роботи по відновленню асфальтового покриття пішохідної зони по вул. Будівельна (від ДНЗ № 5 «Перлинка» до вул. Амет-Хана Султана).

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення рівнів благоустрою та безпеки мешканців м.Мелітополь, що позитивно впливає на імідж міста і громади в цілому.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області