• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення зручного переходу «Безпечна дорога до школи» Реалізований

Доданий
12.04.2018
Номер
54
Комунальне господарство

Монтаж компенсатору ділянки тепломережі з метою убезпечення проходу відрізку пішохідної частини вулиці Лютневої в районі ДНЗ «Мелітопольське ВПУ», що в зимовий період та у складні погодні умови представляється незручним та навіть небезпечним для мешканців, які проживають в мікрорайоні «Юріївка».

Автор проекту
Наталя
Наталя Іванова
Бюджет
52 100 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Лютнева, 194, Мелітополь

Опис

Проблема

Мешканці приватного сектору мікрорайону «Юріївка», які проживають за вулицею Лютневою (в тому числі багато дітей шкільного та дошкільного віку) щодня, принаймні двічі на день, проходять територією ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» з метою дістатися до зупинки громадського транспорту, роботи, школи або дитсадку та у зворотному напрямку додому. На межі території училища та пішохідної частини вулиці Лютневої проходить відрізок тепломережі, який доводиться переходити через доволі незручний та навіть небезпечний у складні погодні умови перехід, облаштований як металева сходинкова споруда висотою більше 1 метра над землею.
В актовій та спортивній залі училища систематично проходять заняття спортивних секцій з флорболу (дитяча команда клубу «Скала»), волейболу, футболу, а також спортивно-танцювального клубу «Х-місія». Заняття проводяться у позаурочний час (часто вечірній час) для мешканців усього мікрорайону.

Мета проекту

Убезпечити прохід мешканців приватного сектору мікрорайону «Юріївка» через територію ДНЗ «Мелітопольське ВПУ», що в зимовий період та у складні погодні умови представляється незручним та навіть небезпечним, особливо у вечірні часи.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштування компенсатора дозволить вирішити проблему безпечного перетину території ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» для мешканців приватного сектору мікрорайону «Юріївка» на шляху до школи, дитсадка чи роботи. Знизиться ризик травмування дітей та дорослих через рух металевою сходинковою спорудою на висоті.

Для кого цей проект

Мешканці приватного сектору мікрорайону «Юріївка», які проживають за вулицею Лютневою (в тому числі багато дітей шкільного та дошкільного віку), а також близько 950 учнів та педагогів ДНЗ «Мелітопольське ВПУ».

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Розробка проекту
Знайти підрядну організацію для виконання проекту
Придбання необхідних матеріалів (труба, швелер, опори, ізоляція, відводи, електроди, пісок, щебень тощо)
Проведення робіт з облаштування П-подібного компенсатору
Врізка в існуючу теплову мережу, проведення ізоляційних робіт
Облаштування території після проведення робіт, вивіз відходів
Озеленення території переходу
Підтримка території в належному стані (постійно силами колективу ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»)

Ключові показники оцінки результату проекту

Близько тисячі мешканців міста отримають можливість безпечного руху територією свого проживання та навчання. Знизиться травматизм, покращиться естетичний вигляд території навчального закладу, який відвідують не лише його учні, їх батьки та педагоги, а також і учні зі своїми батьками всього мікрорайону.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради