• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Вікно у майбутнє! Героїв Сталінграда Відхилений

Доданий
12.04.2018
Номер
51
Комунальне господарство

Заміна старих вікон у під’їздах будинку на нові пластикові покращить не тільки зовнішній вигляд під’їзду, а й змінить на краще життя мешканців. Нові вікна більш безпечніші, зручніші у користуванні та надійні. Цей проект – перший крок до кращого майбутнього усього міста, приклад для подальших змін у інших будинках, основа нового життя.

Автор проєкту
Марія
Марія Карпуша
Бюджет
65 420 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Героїв Сталінграду, 19, Мелітополь

Опис

Проблема

Ще з часу здачі будинкуів в експлуатацію, встановлені в під'їздах старі дерев'яні вікна вже втратили свій зовнішній вигляд і будь-які захисні властивості. З щілин відчувається протяг, можливі грибкові ураження рами, видно цвіль на укосах, фарба на рамах відшарується і в пори намертво в’їдається бруд. А що вже говорити про пожежобезпеки старих дерев'яних вікон! Тому установка пластикових вікон в під'їздах є найкращим рішенням для усіх, хто хоче, повертатися додому і насолоджуватися тишею, чистотою і теплом на сходових прольотах.
Пластикові вікна не вимагають догляду і будуть прекрасно виглядати довгі роки. Вони не піддаються гниттю, дії грибків, не вигоряють на сонці, не розсохнуться згодом, як у випадку зі старими дерев'яними рамами.

Мета проекту

Покращення добробуту мешканців міста.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Шляхом встановлення нових вікон ми вирішуємо питання догляду і зовнішнього вигляду вікон на довгі роки. Вони не піддаються гниттю, дії грибків, не вигоряють на сонці, не розсохнуться згодом, як у випадку зі старими дерев'яними рамами.

Для кого цей проект

Мешканці житлового будинку 19 по Героїв Сталінграду та мешканці міста Мелітополь загалом адже зміна вікон у одному будинку стане гарним прикладом для інших.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1)Закупка пластикових вікон
2) Детонтаж скляних вікон
3) Монтаж пластикових вікон

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічні-підвищення теплоефективності та зниження енергозатрат;
Соціальні- покращення побутових умов мешканців Мелітополя;
Екологічні – відомо що, пластикові вікна є екологічно сертифікованим виробом та не піддатні цвілінню, що у свою чергу не впливає на здоров`я людини яка кожного дня вимушена перебувати поряд.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області