• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення громадського простору „Дорога шепоту” Відхилений

Доданий
13.03.2018
Номер
5
Соціальний захист

„Дорога шепоту” спроектована у відповідності до принципів Універсального Дизайну і складається з велосипедної доріжки, лавок для перешіптувань, медитації та любування природою черешневого саду, тихого відпочинку на свіжому повітрі, маленьких столиків для гри в настільні ігри, зеленої зони з красивими квітучими кущами різних кольорів (навпроти будинків №10-14 по вул. Брів-ла-Гайард).

Автор проєкту
Бюджет
199 900 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Брів-ла-Гайард, 10, Мелітополь

Опис

Проблема

Недостатня кількість зон тихого відпочинку на території міста.

Мета проекту

Посилити соціальну взаємодію та покращити комунікативні навички місцевих жителів, жителів прилеглих районів та внутрішньо-переміщених осіб через створення затишного паблику для культурного дозвілля у зеленій зоні біля будівель «лікарняного містечка» міста Мелітополя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Після проведення консультацій з фізіологами, реабілітологами, агротерапевтами та з людьми, що пересуваються на інвалідних візках, прийнято рішення щодо створення затишної зеленої зони комфортного відпочинку, реабілітації та милування природою, спостереженням за циклічним життям рослин. Мелітополь — єдине місто в світі, де в центрі міста є черешневий сад.

Для кого цей проект

- мешканці м. Мелітополя,
- мешканці прилеглих Мелітопольського, Приазовського, Якимівського і Михайлівського районів, які щоденно відвідують лікувально-профілактичні заклади: Мелітопольську центральну районну лікарню, Мелітопольський міжрайонний психіатричний диспансер, Мелітопольський міжрайонний пологовий центр, Мелітопольську міську лікарню №2, Мелітопольський міський пологовий будинок, Мелітопольський дитячий санаторій та персонал цих закладів,
- тимчасово переміщені особи з зони конфлікту на Сході України,
- люди з інвалідністю, що пересуваються на інвалідних візках,
- діти.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Обладнати велосипедну доріжку, встановити лавочки, столики для настільних ігор, освітлювальні фонарі, урни в рамках цього проекту та за інші кошти здійснити догляд за існуючими зеленими насадженнями, завезти ґрунт, спланувати територію під посадку, висадити зелені насадження.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація даного проекту не передбачає доходів та економії енергетичних, комунальних чи природних ресурсів, а має соціально-екологічну направленість і матиме вплив орієнтовно на 10 тис. осіб - мешканців та гостей міста.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради