• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячий спортивно-розважальний розвиваючий майданчик Відхилений

Доданий
11.04.2018
Номер
45
Інше

Наші діти - наше майбутнє. Саме сьогодні ми маємо подбати про те, якими вирастуть наші діти завтра. В наших силах зробити їх розвиток повноцінним та цікавим, захистити їх від впливу негативу вулиці та байдужісті дорослих. Ми представляємо проект розвитку дітей віком від 6 до 16 років. Він охоплює розвиток дитини на спортивному та інтелектуальному рівні та включає класичні елементи розвитку дитини.

Автор проєкту
Бюджет
180 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Героїв України (Кірова), 49, Мелітополь

Опис

Проблема

Якщо не зараз, то коли? Дорослі, зупиніться в шаленому ритмі життя та приділіть увагу дітям, зробіть для них гідні умови розвитку та дозвілля. Цим проектом нам надано шанс зробити необхідни умови для того, щоб дитинство малеч та підлітков набуло яскравих барв та приносило їм задоволення. Нажаль, в спальних районах нашого міста (де велике скупчення дітей та дорослих), одним з яких є район вулиці Кірова (Героїв України), досить обмаль майданчиків не лише для заняття спорту, але і для інтелектукального розвитку. Шляхом реалізації нашого проекту ми спробуємо залучити дітей до спорту, розвитку, мислення та встановимо нові орієнтири у сфері дитячого дозвілля. Це новаторський спортивно-розвиваючий майданчик, який поєднує в собі спортивні та ітелектуальні елементи. Крім того, такий майданчик буде досить зручним для проведення дитячих заходів та свят.

Мета проекту

Мета нашого проекту досить проста і водночас неймовірна важка - виховування дітей в дусі здорового образу життя. Також ми хочемо досягнути мети єднання сімей та кожної сімї окремо шляхом сумісного сімейного проводження вільного часу батьків та дітей.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Вирішити проблему спортивного та інтелектуального розвитку дітей та їх сумісного проводження вільного часу разом з батьками ми пропонуємо шляхом встановлення спортивно-розважального розвиваючого майданчика на подвірї домів №№ 49 та 51 по вул. Героїв України в м. Мелітополі. На майданчику розміром 150 м2 ми встановимо стритбольне кільце, два тенісних столи, інсталяцію дитячої гри "класики" та інсталяцію великого поля для гри в шахи/шашки. Старе асфальтне покриття буде замінено на сучасне всесезонне покриття шляхом нанесення "наливної гуми". Крім того, кольоровою "наливною гумою" буде виконано інсталяції "класиків", шахів та бренду міста Мелітополя. Столи для настольного тенісу та стритбольне кільце буде зроблено із захісних матеріалів, придатних для всесезонного викорситання. Шахи будуть зроблені таким чином, що шляхом легкої трансформації вони зможуть перетворюватися у шашки.

Для кого цей проект

Це сімейний проект. І хоча він призначений для дітей віком від 6 до 16 років, ми сподіваємося, що батькі дітей не залишуться восторінь, та з задовленням долучаться до своїх дітей.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Підготовка асфальтного покриття до заливу наливною гумою.
2. Залив майданчику наливною гумою із інсталяціями полів для "класиків", шахів та бренду міста.
3. Встановлення стритбольного кільця та тенісних столів.
4. Нанесення необхідної розмітки для стритболу
5. Встановлення скамійок для відпочинку та огорожі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ми орієнтуємося на масове захоплення дітей та їх батьків спортом, інтелектуальними іграми та головне - це відновлення сімених цінностей, які нажаль здебільшого втрачені.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області