• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Шиття для людей з інвалідністю – соціалізація у суспільство. Відхилений

Доданий
11.04.2018
Номер
42
Соціальний захист

Проект спрямовано на незахищену групу населення - на людей з інвалідністю: людина з інвалідністю має низький матеріальний рівень, відсутність адаптованих місць для шитва, занижена самооцінка, відчуває себе зайвою у суспільстві. Мелітопольське міське товариство людей з інвалідністю впроваджує навчання швацького майстерства, та у подальшому реалізацію на різних заходах свою творчу продукцію.

Автор проєкту
Альбіна
Альбіна Демідова
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
бульвар 30-річчя Перемоги, 50, Мелітополь

Опис

Проблема

Проект спрямовано на надання можливості людям з інвалідністю включитися у суспільне життя шляхом отримання технічних засобів для реалізації свого творчого потенціалу. Передбачається надати швейні машини для шиття людям з інвалідністю у користування для виготовлення виробів з тканини, шкіри та хутра і подальшим використанням їх у благодійних цілях; виготовлення костюмів для художньої самодіяльності Мелітопольського міського товариства людей з інвалідністю і таке інше.

Мета проекту

Створення належних умов для роботи швейної майстерні для людей з інвалідністю. Бути корисними у суспільстві, нашої громади.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується більше можливостей для реалізації творчих навичок людей з інвалідністю. Це сформує позитивний імідж до людей з інвалідністю, здійснення власних або спільних з іншими структурами та організаціями програм з культурної, професійної та соціальної реабілітації.

Для кого цей проект

- Люди з інвалідністю;
- Пенсіонери;
- Малозабезпечені городяни;

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

закупка необхідних технічних засобів;

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовими показниками оцінки результату реалізації цього проекту є:
- соціальний, люди з інвалідністю, відкривають та реалізовують творчий потенціал, формують позитивний імідж, та показують що ці люди можуть бути корисними для суспільства. В змозі поліпшити умови власного життя.

Відповідальні підрозділи

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради