• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Альпійська гірка біля Садстанції. Брав участь

Доданий
11.04.2018
Номер
40
Навколишнє середовище

Пропонується зробити благоустрій прибудинкової території Б.Хмельницького,64.
Перший поверх займають дві організації: люди з інвалідністю та ветерани війни.
Зі сторони вулиці Вакуленчука, треба встановити декоративний паркан, що захищатиме від пилу автомобілів, тротуарну плитку та альпійську гірку.

Автор проєкту
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
проспект Богдана Хмельницького, Мелітополь

Опис

Проблема

Люди, які є членами міських організацій, та займають перший поверх у домі Б.Хмельницького,64 належать до соціально незахищених категорій населення та маломобільних груп, тому дуже потребують належної уваги зі сторони влади та громади.
Приміщення знаходиться на перехресті, багато пилу від автомобілів, відсутність тротуарної плитки та можливості знаходитися на свіжому повітрі в колі друзів. Але, на жаль, прибудинкова територія дуже не прилаштована та неприваблива. Це можна змінити завдяки встановленню декоративного паркану, вкладення тротуарної плитки та облаштуванню привабливої альпійської гірки.

Мета проекту

Підвищення позитивного настрою громади міста через облаштування довкілля та природної краси альпійської гірки біля організацій маломобільних груп населення.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Згідно Стратегії «Мелітополь – комфортний та доступний» до 2020року, державним будівельним нормам, пропонуємо створити належні умови для безперешкодного доступу до міської організації людей з інвалідністю та ветеранів війни шляхом покладення тротуарної плитки, встановлення декоративного паркану і викладання альпійської гірки.

Для кого цей проект

-люди з інвалідністю: «ММОЛзІ»;
-ветерани війни;
-мешканці прилеглих домів.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

- складання проектної документації;
- встановлення декоративного паркану;
- вкладання тротуарної плитки;
- монтаж альпійської гірки.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проектом передбачається виконання
-соціальних та естетичних показників: виконання робіт з благоустрою безумовно матиме позитивний вплив на настрій не тільки 300 членів міської організації людей з інвалідністю, ветеранів війни, а й всіх людей і не тільки мешканців прилеглих будинків;
-екологічні показники: завдяки встановленню декоративного паркану та насадження вічнозелених рослин (плющ) по всій довжині - зменшиться об’єм пилу, яким дихають люди з дороги від автомобілів.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області