• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Збереження екології та життя птахам Відхилений

Доданий
28.03.2018
Номер
15
Навколишнє середовище

Збереження екосистеми міста від комах-шкідників шляхом порятунку життів і створення сприятливих умов для птахів: допомога зимуючим птахам з їжею та допомога птахам в літню пору з водою. Розвиток любови до природи у старшого і у молодшого покоління шляхом добровільної або програмної підтримки птахів: турбота, годування і спостереження.

Автор проєкту
Валерія
Валерія Овчарук
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

У Мелітополі живуть багато різних птахів. Взимку їм не вистачає їжі, а влітку немає для них води. Через це гине дуже багато птахів. Птахи дуже важливі в екосистемі міста. Наявність розвиненої орнітофауни рятує і захищає міські зелені насадження від комах-шкідників. А зелені насадження дають жителям міста свіже повітря, збагачене киснем, і як наслідок, здорові легені і здорове тіло для щасливого життя.

В парку ім. Горького і на деяких вулицях є місця масових скупчень голубів і люди із задоволенням їх годують. Також в парку ім. Горького юні альтруїсти розвісили кормушечкі для білочок і птиці теж звідти їдять. Тому після реалізації проекту знайдеться багато добровольців, які будуть годувати пташок. Однак слід врахувати сталість допомоги і не сподіватися тільки на альтруїстів.

Мета проекту

Збереження життів птахам, збереження екосистеми міста. Розвиток любови до природи у старшого і у молодшого покоління.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

1. Схвалити цей проект.

2. Найняти орнітолога, який знає популяції птахів в Мелітополі, щоб він визначив найкращі місця для будиночків, поїлок і годівниць. Щоб він визначив яку їжу потрібно давати птахам.

3. Профінансувати і впровадити в клуби юних натуралістів програму зі створення і підтримання функціонування годівниць, поїлок і будиночків по всьому місту.

4. Реалізувати у вигляді декоративних фонтанчиків поїлки з питною водою для птахів по всьому місту.

5. Реалізувати годівниці для птахів по всьому місту. І зробити таблички над годівницями: яку їжу їдять пташки і яку їжу їм давати не можна.

Для кого цей проект

Для птахів, для людей, для екології міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Смотрите пункт: ПРОПОНОВАНЕ РІШЕННЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ І ЙОГО ОБҐРУНТУВАННЯ

Ключові показники оцінки результату проекту

Порятунок життя птахам. Порятунок екології міста і як наслідок порятунок життів і здоров'я городян. Розвиток любові до природи у старшого і у молодшого покоління.