• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний освітній (молодіжний) центр на базі ЗОШ І-ІІІ ст.. №8 Відхилений

Доданий
15.04.2018
Номер
106
Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології

Сучасний освітній (молодіжний) центр– це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку дітей та дорослих за принципами доступності та спільної відповідальності.
Даний проект передбачає забезпечення безкоштовним інтернетом, велопарковкою, хорошим технічним забезпеченням та зручним розміщенням .

Автор проєкту
Анна
Анна Клименко
Бюджет
186 770 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Оратовського Михайла (Калініна), 147, Мелітополь

Опис

Проблема

Довгий час вважалося, що визначальним фактором якісного засвоєння знань учнями - є рівень пізнавальної сфери, а саме відчуття, уява, пам'ять, мислення учнів.
Психологічні дослідження останніх років спростували цей традиційний погляд. Не меншу роль, а інколи і значно більшу, відіграють емоції, які впливають на пізнання.
Про це свідчать результати опитування учнів «Чим є для вас навчання у школі?» яке показує їх емоційне ставлення до навчально-виховного процесу. Дані опитування виявили чітку залежність мотивації до пізнання нового, та якісного засвоєння знань, від рівня психологічного комфорту учнів, та їх їхнього емоційно-ціннісного ставлення до навчального закладу. Тому виникає необхідність створення сприятливих умов для пізнання і всебічного розкриття талантів дітей, батьків та жителів мікрорайону.
Чисельність населення мікрорайону кожного року зростає, тому виникає необхідність створити нову цікаву локацію на базі ЗОШ №8, для якісного навчально-виховного процесу та дозвілля із застосуванням нових методик, та сучасного обладнання.

Мета проекту

Мета сучасного освітнього центру.:
- створити місце для горизонтального обміну досвідом, знаннями та інформацією між педагогами, освітянами, батьками, громадами та громадськими організаціями.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Проектом передбачається створення окремого кабінету в ЗОШ №8-сучасного освітнього центру.

Модель роботи сучасного освітнього -центру дуже популярна у всьому світі і являє собою центр спільної роботи для активних громадян.
Сучасний освітній-центр буде обладнаний на 15 посадочних місць, буде оснащений сучасним презентаційним обладнанням та оргтехнікою, зручною і практичною офісної розкладний меблями, медіа- технікою.

Сучасний освітній -центр стане улюбленим місцем для активних мелітопольців для проведення спільних заходів: тренінгів, семінарів, нарад, «мозкових» штурмів, громадських лекцій, презентацій, засідань і ін

Для кого цей проект

Цільова аудиторія:
- 600 учнів нашої школи
- 46 вчителів
- понад 1000 батьків
- жителі нашого мікрорайону

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Проведення тендера
2. Закупівля меблів, обладнання.
3. Установка меблів, обладнання.
4. Розробка регламенту -центру
5. Проведення інформаційної кампанії для популяризації роботи -центру

Ключові показники оцінки результату проекту

економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради