• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Здоровое детство во дворе Брав участь

Доданий
15.04.2018
Номер
104
Спорт

Проектом передбачено реконструкція міні-футбольного майданчику, що дозволить, насамперед, забезпечити безпеку дітей та попередити травматизм, а також створить умови для масового залучення населення до регулярних занять фізичною культурою на свіжому повітрі, які сприятимуть нормальному формуванню, гармонійному розвитку організму та зміцненню здоров’я

Автор проєкту
Бюджет
74 750 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Осипенка, 92, Мелітополь

Опис

Проблема

Міні-футбольний майданчик - найпопулярніший вид спортивних площинних споруд в Україну. І це не дивно, адже футбол - спорт № 1 у світі. Але наші діти вимушені гратись у футбол на проїжджій частині двору – дорозі, що є дуже небезпечним.

Мета проекту

Створення сучасних умов для організації спільного сімейного дозвілля, підвищення якості освітньо - виховного процесу, підвищення рівня фізичної та загальної культури населення.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Будівництво майданчика дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок дітей та молоді не тільки нашого будинку, а й жителів мікрорайону. Завдяки проекту будуть поліпшені умови для виховання та відпочинку дітей, молоді, вжиті заходи щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності дітей.

Для кого цей проект

Цільовою аудиторією є жителі мікрорайону
Будівництво майданчика дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок дітей та молоді .
Завдяки проекту будуть поліпшені умови для виховання та відпочинку дітей, молоді, вжиті заходи щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності дітей.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Кошторис на будівництво.
2. Підготовка майданчику (планування території).
3. Закупівля спортивного обладнання
4. Транспортні послуги.
5. Закупівля та доставка модульної огорожі
6. Підготовка та заливка фундаментів під стійки огорожі
7. Монтаж секцій огорожі.
8. Монтаж 1-ї хвіртки .
9. Установка футбольних воріт, бетонування закладних деталей.
10. Монтаж спортивного обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Наш проект надасть можливість фізично розвиватися дітям, дозволить у ранньому віці познайомити дитину з різноманітними видами спорту, зацікавитись і проявити себе, сприятиме зниженню рівня злочинності та правопорушень.
Спільні тренування батьків і дітей сприятимуть зміцненню сімейних відносин батьків і дітей. Чемпіони виростають не на елітних стадіонах, чемпіони зростають у дворі.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради