• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Унiверсальний спортивний ЕКО-майданчик по вул. Гагарiна Реалізований

Доданий
15.04.2017
Номер
87
Спорт

Мета проекту - створити належні умови для спортивного дозвілля громадян району Новий Мелітополь шляхом створення та облаштування унiверсального спортивного майданчику для активних видiв спорту ( футбол, волейбол, баскетбол, великий тенic) з натуральним покриттям (газонна трава).

Автор проєкту
Юрій
Юрій Байрактар
Бюджет
74 580 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Загальновiдомий факт, що існують тенденції зниження здоров'я молодi та підростаючого покоління. Однією з передумов цієї проблеми є недостатня кількість належним чином обладнаних спортивних майданчиків для iгрових видiв спорту у нашому місті, а в районі Нового-Мелітополя вони взагалі відсутні. Icнуюча ситуацiя напряму впливає на рівень фізичного розвитку молодi та підростаючого покоління, на стан здоров'я населення мiста взагалi. Здоров’я – найважливіша цінність усього суспільства.

Мета проекту

Мета проекту - створити належні умови для спортивного дозвілля громадян району Новий Мелітополь шляхом створення та облаштування унiверсального спортивного майданчику для iгрових видiв спорту (футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, флорбол, великий тенiс тощо) з натуральним покриттям - газонна трава.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Створення та облаштування унiверсального спортивного майданчику для iгрових видiв спорту сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення і вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Тренування на такому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню. Будівництво майданчика дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок дітей та молоді району Нового-Мелітополя

Для кого цей проект

Понад 2 тисячi дітей і молоді зможуть підтримувати спортивну форму завдяки спортмайданчику.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Створення плану проекту
2. Презентація проекту
3. Складання кошторису
4. Реалізація проекту (закупка та встановлення обладнання облаштування майданчика)
5. Урочисте відкриття
6. Презентація результатів та фінансовий звіт про використання коштів

Ключові показники оцінки результату проекту

Завдяки проекту будуть поліпшені умови для спортивного виховання та відпочинку дітей, молоді, вжиті заходи щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності. Довгострокова мета проекту – привити любов молодого покоління до фізичної культури, розвинення здібностей молоді та підготовка до майбутніх спортивних досягнень. Майданчик працюватиме на постійній основі. За рахунок залучення спортивних педагогів-организаторів планується проводитися спортивні свята, змагання. Спортивний майданчик надасть змогу займатися спортом близько 100 дітям щоденно

Фотографії

Файли