• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний комплекс "ГЕРКУЛЕС" Брав участь

Доданий
15.04.2017
Номер
86
Спорт

Пропонуємо облаштувати спортивний комплекс для занять фізичною підготовкою дітей, підлітків та дорослих, обладнаний атлетичним майданчиком та вуличними тренажерами. Будівництво якого дає можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля всіх мешканців району. Вранці, ввечері, на вихідних на свіжому повітрі, та ще й на тренажерах - запорука здоров'я!

Автор проєкту
Оксана
Оксана Жукова
Бюджет
74 800 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Школа виховує майбутнє держави – здорову націю, національно свідомих громадян. Відсутність спортивної інфраструктури не дає можливості задовольнити потреби у щоденній руховій активності учнів.

Однією з передумов цієї проблеми є недостатня кількість у нашому місті спортивно-оздоровчих майданчиків.

Мета проекту

Основна мета полягає в наданні обладнання для фітнесу для різних цільових груп за віком, інтенсивності вправ і мобільності. Якість перш за все! Крім цього дизайн обладнання дуже важливий, воно повинно бути розміщене в будь-якому середовищі і стійкість повинна бути відображена в дизайні.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонуємо облаштувати спортивно-оздоровчий комплекс для занять загальною фізичною підготовкою дітей та підлітків, відповідно до санітарних вимог, обладнаної атлетичним майданчиком та вуличними тренажерами. Будівництво спортивно-оздоровчого тренажерного майданчика дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок дітей та молоді району, Загалом проектом охоплюється понад 2,5 тисячі дітей і молоді, які зможуть урізноманітнено підтримувати фізичну форму завдяки обладнаному вуличними тренажерами спортивному майданчику.

Для кого цей проект

Цей проект для мешканців мікрорайону: дітей, молоді, людей будь-якого віку.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Виготовлення та узгодження проекту
2. Підготовка майданчика для обладнання спортивно-оздоровчого комплексу (планування території, підсипка ґрунту).
3. Закупівля та доставка модульної огорожі розміром 12х14 метрів висотою 2 м по периметру (52м), діаметром 4 мм з стовпами, хвірткою 2030 х 1000 мм та системою кріплення.
4. Монтаж модульної огорожі по периметру майданчика.
5. Закупівля та доставка обладнання спортивного майданчика.
6. Підготовчі роботи з встановлення обладнання (розмітка розміщення обладнання, земельні роботи).
7. Монтаж обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект спрямований на розвиток основних фізичних якостей, забезпечення популяризації здорового способу. Ідеєю цього проекту є створення спортивної зони, обладнаної атлетичним комплексом та вуличними тренажерами.