• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відновлення «пішохідної артерії» району Н.Мелітополь Реалізований

Доданий
15.04.2017
Номер
76
Дорожнє господарство

Відновлення пішохідної дороги по вул. Академіка Корольова (колишня вул. Куйбишева) від вул. Юр′ївська до вул. Інтеркультурна .

Автор проєкту
Роман
Роман Романов
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Пішохідна дорога по вул. Академіка Корольова (колишня вул. Куйбишева) від вул. Юр′ївська до вул. Інтеркультурна користується великою популярністю, оскільки з'єднує «спальний масив» з соціально значущими об’єктами: гімназія №9, ЗОШ №7 та ПТУ №37. Дана дорога є «пішохідною артерією» району Н.Мелітополь, бо забезпечує сполучення мешканців багатоквартирних будинків та приватного сектору до всіх транспортних зупинок, магазинів, ринків, аптек. На даний час ґрунтове покриття цієї дороги знаходиться у незадовільному стані, що унеможливлює пересування після дощу.

Мета проекту

Створити комфортні умови для пересування мешканців району Н.Мелітополь до соціально значущих об′єктів, що особливо важливо для дітей, пенсіонерів та людей з інвалідністю.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується відновлення пішохідної зони по вул. Академіка Корольова (колишня вул. Куйбишева), починаючи від вул. Юр′ївська до вул. Інтеркультурна.

Для кого цей проект

Мешканці та гості району Н.Мелітополь

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Підготовчі та ремонтні роботи по відновленню пішохідної зони по вул. Академіка Корольова (колишня вул. Куйбишева), починаючи від вул. Юр′ївська до вул. Інтеркультурна.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення рівнів благоустрою та безпеки мешканців м.Мелітополь, що позитивно впливає на імідж міста і громади в цілому.

Фотографії