• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Сучасному місту – сучасна концертна зала» Брав участь

Доданий
14.04.2017
Номер
65
Енергозбереження

Пропонуємо замінити старе світлове обладнання накалювання на нове сучасне енергоефективне багатофункціональне світлодіодне оформлення сцени.

Автор проєкту
Олексій
Олексій Бараненко
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

На Головній сцені Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка за рік проходить більше ніж 150 заходів міського, обласного та Всеукраїнського значення. Серед них міські свята, святкові заходи міських установ, підприємств, громадських та благодійних організацій, вищих учбових закладів, закладів шкільної та позашкільної освіти, клубів за містом проживання, творчих колективів Мелітополя, концерти та вистави приїжджих артистів.
Світлове обладнання, яке забезпечує ці заходи, використовується з 1965 року – дня заснування Палацу культури і частково оновлювалось лише у 2010 році.

Мета проекту

Створення на Головній сцені міста сучасного багатофункціонального світлового середовища, заощадження та енергозбереження, підвищення художньої цінності культурно-масових заходів.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Проект передбачає забезпечення сучасною енергозберігаючою багатофункціональною світловою апаратурою велику залу Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка, що наддасть можливість створювати унікальні світлові рішення, реалізовувати творчі задуми, підняти художній та естетичний рівень дозвілля мелітопольців, зменшити витрати електроенергії у ДЕСЯТЬ РАЗІВ!

Для кого цей проект

Проект призначається для мешканців міста

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

- придбання необхідного світлового обладнання;
- розробка системи підвісу світла;
- монтаж, встановлення та налаштування світлового обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Переваги світлодіодних систем освітлення полягають ще в тому, що вони стійкі до перепадів напруги; термін їхньої гарантії у 100 РАЗІВ перевершує термін дії лампи накалювання, під час користування ними небезпека ураження електричним струмом зведена до мінімуму, відсутня потреба спеціалізованої утилізації ламп.