• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Тренінговий центр підвищення професійного рівня» Відхилений

Доданий
14.04.2017
Номер
58
Освіта

Створення тренінгового центру на базі Палацу культури залізничників сприятиме вихованню та підвищення професійного рівня, як міста так і людей. Для цього необхідно створити сприятливі умови для прослуховування та практикумів спеціалістів , діячів культури та вихованців міста.

Автор проєкту
Наталя
Наталя Яценко
Бюджет
74 900 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Час не стоїть на місці як і розвиток та виховання у різних сферах дозвільної зайнятості. Велика кількість спеціалістів отримали освіту за старими стандартами, багато викладачів займаються з дітьми застарілими методами , не всі можуть дозволити собі отримати додаткову освіту.

Мета проекту

Сприяння розвитку та підвищення кваліфікаційного рівня для працівників культури та керівників різного напрямку діяльності міста.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

На базі Палацу культури залізничників заснувати тренінговий центр для підвищення кваліфікаційного рівня. Для втілення мети та досягнення цілей, при підтримці міської влади , організовувати та запрошувати для лекцій, семінарів та тренінгів видатних та талановитих спеціалістів , які можуть навчити та допомогти у вихованні дітей та підлітків сучасними та популярними методами. Тим самим усі хто прослухав та відвідав майстер клас отримають документ або диплом кваліфікаційного рівня від запрошеної людини.

Для кого цей проект

Викладачі, керівники, методисти та діячі культури які працюють у сфері виховання.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Придбання меблів та апаратури для тренінгового центру.

Ключові показники оцінки результату проекту

Для реалізації проекту потрібні кошти ,за які будуть оплачуватись послуги запрошеного педагога або викладача. Тим самим люди які будуть приймати участь у майстер класі будуть також його оплачувати за встановленими мірками. Таким способом буде поповнюватись фінансова база для наступного запрошення та майстер класу, і тим самим це буде дуже зручно та набагато дешевше ніж їхати до іншого міста або країни.

Фотографії