• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Стрит воркаут»- вуличний спорт Брав участь

Доданий
14.04.2017
Номер
57
Спорт

Створення спортивного майданчика біля Палацу культури залізничників сприяє забезпеченню спортивного дозвілля та підвищення загального рівня фізичного здоров'я жителів привокзального та найближчих районів. Встановлення вуличних тренажерів у цьому районі є дуже затребуваним проектом.

Автор проєкту
Бюджет
199 976 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Нездоровий спосіб життя, поширеність таких шкідливих для здоров'я звичок, як наркоманія, куріння, алкогольна залежність набули характеру епідемії. Основним фактором ризику захворювань і передчасної смертності є малорухливий спосіб життя і низький рівень фізичного здоров'я населення.

Мета проекту

Створення доступного для різновікових груп спортивного майданчика, враховуючи потреби людей з інвалідністю. Залучення населення до національної програми оздоровлення. Зацікавити дітей та молодь заняттям спортом.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштування та введення в експлуатацію багатофункціонального спортивного майданчика з вуличними тренажерами які відмінно підійдуть для всіх вікових груп, для людей з додатковими вимогами. Вуличні тренажери мають ряд переваг: використання таких тренажерів можливо в різний час доби, що не завжди можливо в закритих приміщеннях; тренажери відрізняються своєю простотою конструкції і це дає можливість збільшити термін їх експлуатації з урахуванням вуличних умов; заняття на повітрі дуже корисні. Також вони дають можливість заводити нові знайомства з людьми, які люблять спорт.

Для кого цей проект

Діти, молодь, люди з інвалідністю, дорослі та всі інші мешканці міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Підготовка території під встановлення;
2. Закупівля обладнання;
3.Встановлення обладнання;
4. Введення майданчика в експлуатацію.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зміцнення здоров'я, скорочення смертності від серцево-судинних захворювань серед людей похилого віку. Скорочення вживання алкоголю, тютюну та наркотиків серед молоді. Доступ заняттями спорту людям з інвалідністю. Організація дозвілля дітей у вільний від навчання час.

Фотографії