• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Придбання професійного сценічного світлового обладнання для Великої зали ПКЗ «Магія світла» Брав участь

Доданий
14.04.2017
Номер
55
Культура

Ціллю проекту - є придбання професійного сценічного світлового обладнання для Великої концертної зали Палацу культури залізничниківдля проведення культурно-масових заходів, фестивалів, конкурсів, концертів, творчих вечорів на більш сучасному, якісному та професійному рівні.

Автор проєкту
Олена
Олена Яценко
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Повна відсутність світлового сценічного обладнання. Відсутність світлового сценічного обладнання не дає можливості повномасштабно реалізовувати власні культурні програми та проекти міста.

Мета проекту

Головною метою цього проекту – є сприяння культурному збагаченню та поліпшенню соціального стану спільноти, шляхом надання громадянам якісних культурних послуг, які відповідають високим професійним та етичним нормам, які би задовольнили мистецькі потреби всіх вікових категорій.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Придбання професійного сценічного світлового обладнаннянадасть збільшення можливостей у використанні світла, як засобу художньої виразності, що дозволить успішно вирішувати найскладніші завдання, створювати красиві й вражаючі шоу, що дасть можливість глядачеві повноцінно зануритися у світ мистецтва.

Для кого цей проект

Жителі і гості міста; мешканці залізничного мікрорайону; інституту громадянського суспільства тощо.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Придбання, монтаж та встановлення професійного сценічного світлового обладнання

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення проведення культурно-масових заходів, фестивалів, конкурсів, концертів, творчих вечорів, оглядів, театрально-видовищних на більш сучасному, якісному та професійному рівні; організація та впровадження нових сучасних форм роботи спрямованих на надання широкого спектра послуг; інноваційний підхід у проведенні культурно мистецьких заходів; зростання рейтингу престижності Палацу культури залізничників; підвищення економічного ефекту Палацу культури, який дозволить наповнювати та в майбутньому розвивати матеріальну базу Палацу культури залізничників.

Фотографії