• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відкритий мистецький простір "Відкрита сцена" Брав участь

Доданий
14.04.2017
Номер
52
Культура

Створення відкритого мистецького простору "Відкрита сцена" відкриває можливості для організації та проведення культурно-масових заходів, фестивалів, конкурсів, концертів, творчих вечорів на відкритійвуличній сцені.

Автор проєкту
Віолетта
Віолетта Лисенко
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

На залізничному мікрорайоні не має жодного відкритого мистецького простору, де б мешканці могли не тільки корисно проводити своє дозвілля, але б і мали змогу проявити себе. Проведення цікавих творчих заходів, концертів, фестивалів, виставок, показ кінофільмів просто неба – це не лише добрий ґрунт для безпосереднього міжособистісного спілкування, а й платформа для творчого розвитку молоді та дітей. Відкритий мистецький простір "Відкрита сцена"буде головним центром відпочинку, куди буде доступно прийти кожному мешканцю залізничного району, жителям та гостям міста.

Мета проекту

Створити відкритий мистецький простір "Відкрита сцена" під відкритим небом, як культурного осередку, який би задовольнив мистецькі потреби відвідувачів цього простору всіх вікових категорій так і народних майстрів, колективів художньої самодіяльності, творчих спілок та й взагалі, простих містян.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Створення відкритого мистецького простору "Відкрита сцена" включатиме в себе: цілісну сценічну стаціонарну конструкцію з дахом та подіумом (8х6х4.5); 2 комплекти приставних сходинок; подвійного прожектора на сонячній батареї з датчиком руху (4 шт.); екраном (для показу фото та відеоматеріалу, слайдів тощо); банера-задника; одягу сцени, стилізовані лавки (20 шт.). Простота виконання відкритого мистецького простору, як і тривалий термін користування дає можливість розширювати та удосконалювати йогоу майбутньому, в залежності від потреби суспільства.

Для кого цей проект

Відкритий мистецький простір задовольняє потреби фактично всіх вікових і соціальних груп громади.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Придбання та монтаж цілісної сценічної стаціонарної конструкції.
2. Придбання та встановлення лавок.
3. Придбання обладнання для вуличного кінотеатру.
4. Придбання та встановлення подвійних прожекторів на сонячній батареї з датчиком руху.
5. Підготовка території до встановлювання сцени та лавок.

Ключові показники оцінки результату проекту

- Підвищення культурного та духовного рівня мешканців.
- Створення сучасних умов для всебічного розвитку дітей, молоді й дорослих та залучення їх до активного способу життя і практичної реалізації свого творчого потенціалу. Можливість проявити свої творчі здібності.
- Реалізація цього проекту приверне увагу міської влади щодо подальшої підтримки цього проекту та його розвинення.
- За рахунок реалізації проекту Палац культури залізничників отримає новий імпульс свого розвитку, зможе на новому більш якісному та професійному рівні здійснювати культурні послуги для населення.

Фотографії