• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Клич друзів - грай у футбол! Брав участь

Доданий
13.04.2017
Номер
50
Спорт

Нашій школі 110 років. Ми найстарші, але не старі. Вік додає розуміння, що рух уперед-можливість бути школою, потрібною учням, громаді. Ми відкриті до співпраці. Діти опитали громаду - 82% віддають перевагу відпочинку на спортмайданчику СШ №23, зазначивши, що не створено умов для гри у футбол. Досягнення мрії вбачаємо в реалізації проекту "Клич друзів - грай у футбол!"

Автор проєкту
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Учні школи провели опитування мешканців мікрорайону про улюблені місця спортивного відпочинку родини. Виявилося, 82% опитаних респондентів надають перевагу відпочинку на спортивному майданчику школи №23, зазначивши, що не створено умов для гри у футбол. Громада мікрорайону, як і учні, зацікавлені у реконструкції футбольного майданчику для заняття активними видами спорту.

Мета проекту

Забезпечити організацію дозвілля вихідних днів мешканцями мікрорайону, популяризацію здорового способу життя, гри в футбол, надати можливість для ініціативних членів громади організовувати конкурси "Команда мого двору", "Ми - спортивна родина" тощо.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Рішення проблеми - реконструкція футбольного майданчику, що забезпечить: ДЛЯ УЧНІВ - якість проведення уроків фізкультури, якісну участь у конкурсах, турнірах; ініціювання змагань серед шкіл міста; ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ: якісне проведення уроків фізичної культури, організацію веселих перерв, підготовку учительської команди для участі у змаганнях з футболу; ДЛЯ ГРОМАДИ: організацію дозвілля вихідних днів, підтримку здорового способу життя, безкоштовні заняття спортом.

Для кого цей проект

Проект розрахований на 433 дитини мікрорайону, більше 1000 дорослих мешканців мікрорайону

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Створення схеми, розмітка меж майданчика і бігової доріжки навколо футбольного поля;
2. Демонтаж старих воріт і залишків асфальтного покриття, грейдерне вирівнювання;
3.Монтаж бордюрів для окреслення меж майданчика;
4.Встановлення футбольних воріт;
5. Засипання майданчика гранітним відсівом, утрамбовування;
6.Монтаж асфальтного покриття бігової доріжки;
7.Монтаж стовпів освітлювання;
8. Виготовлення, монтаж лавок для вболівальників;
9. Урочисте відкриття.

Ключові показники оцінки результату проекту

Оцінка результату проекту: економічні (економія коштів батьківського фонду школи щодо засипки майданчика піском); СОЦІАЛЬНІ (збільшиться рівень охоплення дітей і дорослих фізкультурою та спортом, зменшення показників асоціальної поведінки мешканців мікрорайону "Вокзал")

Фотографії