• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Траса для радіокерованих моделей в парку Брав участь

Доданий
13.04.2017
Номер
45
Спорт

Створення майданчику для радіокерованих моделей з вільним доступом на території міського парку для мешканців різновікової категорії жителів м.Мелітополь та його району. З метою проведення активного сімейного дозвілля, займання спортом та організації спортивних змагань задля популяризації здорового способу життя. Адже Гонки з радіокерованих моделей стають популярним по всьому світу.

Автор проєкту
Артем
Артем Дьомін
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Подібного майданчику з вільним доступом у м.Мелітополь просто немає.При цьому існують занедбані території, які мають стати центром об»єднання для всіх небайдужих задля змістовного активного дозвілля.

Мета проекту

Метою проекту є створення умов для дозвілля та розвитку мелітопольців та налагодженню соціальних зв`язків між членами громади різних вікових категорій та різних національностей, покращенню благоустрою міста та згуртуванню його мешканців задля вирішення нагальної потреби соціального характеру.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Облаштувати занедбану територію у Мелітопольському міському парку біля майданчика для занять «Work Out» з оснащенням

необхідним обладнанням. Це сприятиме не тільки тому аби мелітопольці більше часу проводили на свіжому повітрі, але і очікуємо, що створений майданчик стане центром спортивно-оздоровчої та виховної роботи для дітей та молоді нашого міста.

Для кого цей проект

Майданчик для дітей, молоді та дорослих як для хобі так і для спортивних досягнень.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

- Зачищення території, що включає демонтаж старого обладнання на вищезазначеній території - Прокладання електромережі для ліхтарів та підсвітки - Розчищення та підготування грунту для покриття - Закупівля комплексу та грунту для покриття

- Виготовлення та монтаж обладнання - Встановлення комплексу

- Відкриття майданчику.

Ключові показники оцінки результату проекту

Розвиток технічних знань у молоді, налагодженню соціальних зв`язків між членами громади різних вікових категорій та різних національностей. Облагороджування території майданчика в парку

Фотографії