• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створюємо безпечну територію Відхилений

Доданий
13.04.2017
Номер
38
Безпека та громадський порядок

Підвищення рівня безпеки та збереження майна громади на території Мелітопольського НВК №16 шляхом встановлення 16 відеокамер цілодобового зовнішнього спостереження з передачею та записом інформації на відео-реєстратор з можливістю оперативного доступу для служби охорони школи та правоохоронних органів.

Автор проєкту
Валерій
Валерій Анєнко
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Територія Мелітопольського НВК №16 є культурним й рекреаційним центром свого мікрорайону. Тому забезпечення громадського порядку на території навчального закладу, особливо після навчальних занять та у вечірній час, є вкрай необхідним. За відсутності огорожі територія закладу є доступною для осіб, які поводять себе асоціально.
На шкільному подвір’ї постійно здійснюється вигул собак мешканцями прилеглих будинків. Також були випадки випасу скота. На територію закладу заїзджають автотранспортні засоби, а це може спричинити наїзд на учасників навчально-виховного процессу.

Мета проекту

Очікувані результати - забезпечення громадського порядку, збереження майна школи як комунальної власності. Створення умов для швидкого реагування на випадки порушення громадського порядку, визначення й притягнення до відповідальності за протиправні дії винних.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Система відеоспостереження дозволить вчасно, оперативно та неупереджено реагувати на конфлікти, з’ясовувати деталі, причини і навіть попереджати небезпечні ситуації.
Проектом пропонується встановити по періметру на будівлі школи 16 вуличних IP- відеокамер з приладами грозозахисту та 10 LED прожекторів. Відеокамери цілодобового відеоспостереження будуть підключені до 16-канального відеореєстратора. Можливість on-line спостереження, відеозапису та його перегляду забезпечать жорсткий диск на 2 ТВ та монітор 21,5''.

Для кого цей проект

Шкільна громада, мешканці мікрорайону, вихованці спортивних секцій, творчих колективів.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Придбання необхідного обладнання, витратних матеріалів.
2. Монтаж системи.
3. Налагодження системи.
4. Підключення до сервера школи, наданя on-line доступу правоохоронним органам.
5. Тестування і введення в експлуатацію.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація данного проекту забезпечить:
1. Дієвий контроль та підвищення рівня громадського порядку, безпеки та збереження майна громади на території Мелітопольського НВК № 16.
2. Економію фінансових ресурсів громади м.Мелітополя та батьків учнів школи.
3. Реалізацію перспективних планів створення на території дозвільно-спортивного простору мікрорайону в складі футбольного та легкоатлетичного стадіону, баскетбольного та волейбольного майданчиків, фестивального та дитячих майданчиків, дендропарків та «параду квітів» на квітниках.