• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивні мікрорайони Мелітополя Брав участь

Доданий
11.04.2017
Номер
26
Спорт

Здоров'я населення – один з найважливіших ресурсів розвитку суспільства. Сьогодні, коли всі "сидять" за ком'ютерами, людству не вистачає здорового способу життя. Сьогодні дуже гостро стоїть питання про соціальне значення фізичної культури. І з допомогою проекту "Бюджет Участі", ми зможемо в різних мікрорайонах міста поставити спортивні майданчика із силовими тренажерами.

Автор проєкту
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Зростає захворюваність населення. Особливу тривогу викликає погіршення здоров'я дітей і підлітків. З різким зниженням життєвого рівня, в результаті чого відзначається зростання депресії, алкоголізму, тютюнопаління, реактивних неврозів, злочинності, то цілком зрозуміло, що необхідно терміново вживати найбільш суттєві заходи по покращенню стану здоров'я, формування нових ціннісних. Такими системами, як відомо, є система фізичного виховання і спорту.

Мета проекту

Ми хочемо зробити доступним заняття спортом для кожного мелитопольца! Регулярні фізичні вправи сприяють зміцненню м'язів і органів. Це дозволяє попереджати багато хвороби, не кажучи вже про те, що дозволяє відчувати себе краще, навіть у літньому віці. Спорт допомагає жити.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Після того, як ми встановимо тренажери на ділянці, буде проведено інструктаж населення. Плануємо проводити сімейні традиції спорту. Запрошувати інші мікрорайони для спільного турніру.Це об'єднає городян. Мелітопольці стануть здоровішими. Кожен день мелітопольці не в змозі відвідувати тренажерні зали. Тут ми пропонуємо безкоштовно тренажерні майданчики. Але, в свою чергу будемо вимагати дотримання чистоти і доброго ставлення до тренажерів.

Для кого цей проект

Для мешканців прилеглих будинків, мікрорайону Мелітополя, учнів НВК16,

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Підготовка території.
2. Закупівля тренажерів.
3.Встановлення тренажерів.
4. Відкриття майданчика.

Ключові показники оцінки результату проекту

Буде високий рівень охоплення дітей та дорослих фізкультурою та спортом. Проект об'єднає городян.

Фотографії