• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитяча ігрова кімната "Лікування грою" на Фролова 21 Брав участь

Доданий
11.04.2017
Номер
22
Охорона здоров'я

Створення ігрової кімнати для поліпшення умов перебування хворих дітей під час лікування в педіатричному відділенні. Отримані ними позитивні емоції, якнайкраще сприятимуть швидкому одужанню маленьких пацієнтів.

Автор проєкту
Ельвіра
Ельвіра Селезьова
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Для багатьох дітей перебування в стінах лікарні, іноді без батьків - це стрес, а особливо для дітей позбавлених батьківської опіки(сиріт). Дітям в чужій лікарняній обстановці не вистачає яскравих емоцій та розваг, які вони так полюбляють.

Мета проекту

Зробити дитячу ігрову кімнату, щоб забезпечити комфортне, позитивне та виховне перебування дітей під час хвороби в лікарні.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Створити дитячий куточок розваг та позитивних емоцій в лікарні. Особливість ігрової кімнати в тому, що вона призначена для комплексного використання: як ігрова, як зал ЛФК і як зона для творчості та відпочинку. Отримані тут позитивні емоції, на думку фахівців, незмінно сприятимуть швидкому одужанню маленьких пацієнтів. А фізичні та інтелектуальні розваги додадуть дитині сил для найшвидшого одужання. Крім того, в цьому приміщенні передбачається проведення виховної роботи з дітьми. Завдяки створеній кімнаті час перебування пацієнтів в лікарні промайне швидше.

Для кого цей проект

Діти від 0 до 18 років

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Капітальний ремонт кімнати, встановлення дитячої спортивної стінки та телевізора, закупка та встановлення меблів, оснащення кімнати: іграми, іграшками та спортивним інвантарем.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні показники: для поліпшення умов перебування хворих дітей в лікарні. Створення фізичних та інтелектуальних розваг, виховних робіт для маленьких пацієнтів.

Фотографії