• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Щаслива родина- міцна країна. Брав участь

Доданий
30.10.2016
Номер
563
Соціальний захист

Популяризація здорової, міцної, української сім’ї. Поширити і утвердити цінність подружжя та шлюбу; поширити сімейні цінності: любові, вірності, відповідальності, традиційності; активізувати та об’єднати суспільство навколо цінностей інституту сім’ї; зменшити рівень розлучень та сирітства; розвинути культуру подружнього життя в м. Мелітополі.

Автор проєкту
Євген
Євген Дем'яненко
Бюджет
90 161 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Запорізька обл. є однією з областей з найгіршими показниками по розлученню сімей. Головною причиною є неготовність молодого подружжя до сімейного життя. В першу чергу, батьки повинні надавати на особистому прикладі своїм дітям, як сім’я повинна бути щасливою та міцною. Але на жаль, як говорить статистика, вони показали інакший приклад-взяли і розлучились. В навчальних закладах також відсутні предмети по навчанню з сімейної етики, відповідального батьківства, підготовки до подружнього життя.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Проведення на базі «АГАПЕ УКРАЇНА» спільно з Управлінням соціального захисту населення семінарів, лекцій , круглих столів, тренінгів з залученням провідних експертів України з питань, щодо підготовки молоді до подружнього життя та відповідального батьківства, для сімейних пар, Проведення разом з Відділом культури міських сімейних свят «Фестиваль сім’ї», «День матері», «День Батька».

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Молодь яка планує створити сім’ю, одружені сім’ї, матері одиначки, діти сироти, багатодітні родини.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Кожного місяця протягом року будуть безкоштовно проводитися різні заходи: семінари, круглі столи, тренінги. В навчальних закладах для старшокласників та студентів будуть проводитися лекції з питань, щодо підготовки молоді до подружнього життя.
В травні, буде проведений «Фестиваль сім’ї», в парку ім.Горького, . В вересні буде проведене свято до національного дня батька, яке відбудеться в парку ім. Горького.

Фотографії