• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

По вулиці Гетьманській кинемо клич: Створимо в нас Мелітопольську Січ! Брав участь

Доданий
28.10.2016
Номер
531
Спорт

З метою військово-патріотичного виховання та підготовки учнів до участі у всеукраїнських та міських іграх національно-спортивного спрямування проект передбачає створення спортивно-оздоровчого комплексу «Мелітопольська Січ» на території СШ№25. Ідеєю цього проекту є створення спортивної зони, обладнаної атлетичним комплексом та вуличними тренажерами.

Автор проєкту
Наталя
Наталя Безменова
Бюджет
199 790 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

З метою військово-патріотичного виховання та підготовки учнів до участі у всеукраїнських та міських іграх національно-спортивного спрямування проект передбачає створення спортивно-оздоровчого комплексу «Мелітопольська Січ» на території СШ№25. Ідеєю цього проекту є створення спортивної зони, обладнаної атлетичним комплексом та вуличними тренажерами. Даний проект у повній мірі відповідає Стратегії розвитку міста Мелітополя -2020 та Програмі національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо облаштувати спортивно-оздоровчий комплекс у національному стилі для занять фізичною підготовкою дітей та підлітків. Проект передбачає створення на території «Мелітопольської Січі» куренів–складових спортмайданчиків: Козацьке дозвілля – вуличні тренажери; Муравський шлях–смуга перешкод; Січові стрільці–тир; Козацький гарт–майданчик для військового вишколу, баскетболу, волейболу; Котигорошко–бігова доріжка (60м); Характерники–стрибки у довжину.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Бенефіціарами проекту є мелітопольці всіх вікових груп (молодь, середній вік і навіть групи спортивної ходьби людей похилого віку), які проживають у районі центрального ринку, але основною цільовою аудиторією є учні, вчителі та батьківська громада спеціалізованої школі І-ІІІ ступенів №25 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Виготовлення та узгодження проекту. 2. Підготовка майданчика для обладнання спортивно-оздоровчого комплексу. 3. Встановлення модульного паркану з доставкою та монтажем. 4. Монтаж модульної огорожі по периметру майданчика. 5. Закупівля та доставка обладнання спортивного майданчика.6. Підготовчі роботи з встановлення обладнання (розмітка розміщення обладнання, земельні роботи). 7. Монтаж обладнання.
8. Обладнання модульним покриттям спортивного майданчика.