• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проведення спільних заходів Інтеркультурного музею «Кале» з Відділом культури Брав участь

Доданий
28.10.2016
Номер
524
Культура

Єдиний в Україні Інтеркультурний музей, створений у 2011 році за власні кошти членів караїмської національно-культурної громади. На його базі проводяться загальноміські заходи: інтеркультурний Великдень, благодійний Різдвяний ярмарок, форуми, фестивалі, екскурсії. Проблемою якісного проведення чисельних заходів є відсутність технічних засобів для презентацій.

Автор проєкту
Наталя
Наталя Віслогузова
Бюджет
24 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Проблемою якісного проведення соціально-мистецьких форумів, конференцій, зустрічей з іноземними делегатами, інтеркультурних заходів є відсутність технічних засобів для презентацій (ноутбука із відповідним програмним забезпеченням, мультимедійного проектора та екрана). Наявність технічних засобів значно підвищить наочність та ефективність чисельних регіональних та загальноміських заходів, що проходять в Інтеркультурному музею «Кале».

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Придбання технічних засобів для презентацій (ноутбука із відповідним програмним забезпеченням, мультимедійного проектора та екрана) для Відділу культури Мелітопольської міської ради з метою проведення спільних заходів

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Для громади міста Мелітополь ( національні спільноти, культурні товариства, громадські організації, школярі, студенти, вимушено переміщені особи, гості міста)

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Придбання технічних засобів для презентацій (ноутбука із відповідним програмним забезпеченням, мультимедійного проектора та екрана) для Відділу культури Мелітопольської міської ради