• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

МАЙДАНЧИК ЗДОРОВ’Я НА ПОДВІР’Ї ЗОШ №13 Реалізований

Доданий
28.10.2016
Номер
512
Спорт

Проектом передбачено створення спортивно-оздоровчого простору у віддаленій частині міста – районі Нового-Мелітополя, а саме на подвір’ї ЗОШ №13. В даному районі не спостерігається жодного вуличного тренажерного комплексу загального користування. Ідеєю цього проекту є створення спортивної зони обладнаної атлетичним комплексом та вуличними тренажерами.

Автор проєкту
Анатолій
Анатолій Фендич
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Здоров’я – найважливіша цінність не лише окремо взятої людини, а й загалом усього суспільства. В теперішній час існують тенденції зниження здоров'я підростаючого покоління. Однією з передумов цієї проблеми є недостатня кількість спортивно-оздоровчих майданчиків у нашому місті, а в районі Нового-Мелітополя вони взагалі відсутні. Неналежна матеріально-технічна база для спортивно-оздоровчих майданчиків впливає на рівень фізичного розвитку підростаючого покоління, стан здоров'я населення.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонуємо облаштувати спортивно-оздоровчу зону для занять загальною фізичною підготовкою дітей та підлітків, відповідно до санітарних вимог, обладнаної атлетичним комплексом та вуличними тренажерами.
Створення сучасного спортивно-оздоровчого майданчику сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення і вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Бенефіціарами проекту є мелітопольці всіх вікових груп (молодь, середній вік і навіть групи спортивної ходьби людей похилого віку), які проживають у районі Нового-Мелітополя, але основною цільовою групою є учні, вчителі та батьківська громада загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №13 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Виготовлення та узгодження проекту
2. Підготовка площадки для обладнання спортивно-оздоровчого майданчику (планування території, підсипка ґрунту)
3. Закупівля та доставка модульної огорожі розміром 12х14 метрів висотою 2 м по периметру (52м), діаметром 4 мм з стовпами, хвірткою 2030 х 1000 мм та системою кріплення
4.4. Монтаж модульної огорожі по периметру майданчика
5. Закупівля та доставка обладнання спортивного майданчика

Фотографії