• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Окультурити Інтеркультурну: облаштування аварійної ділянки на вулиці Інтеркультурній №82 - №84 Брав участь

Доданий
28.10.2016
Номер
511
Комунальне господарство

Демонтаж напівзруйнованої підпірної стіни-огорожі, що знаходиться у аварійному стані та загрожує пішоходам на вул. Інтеркультурній між домами №82 і №84 та їх мешканцям, і облаштування озелененого дворика на її місці та прилеглій ділянці

Автор проєкту
Юрій
Юрій Андрющенко
Бюджет
109 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Аварійна ділянка нависає над будинками №82 і №84, а також над тротуаром і загрожує безпеці численних городян і гостей міста. Стіна і грунт регулярно осипаються, а в 2012р. був обвал на будинок №82. Обвал загрожує і будинку №84, що має історичну цінність (меморіальна дошка). Ділянка належить до комунальної власності і, тому, її перетворення знаходиться виключно у компетенції міської влади. Нажаль, на звернення з цього приводу до міськвиконкому у 2012 році було отримано негативну відповідь.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Демонтувати стиіну-паркан, вибрати і вивезти частку ґрунту, що на них тисне і нависає над тротуаром та прилеглим будинками, влаштувати покриття плиткою і озеленити (власними силами). Ділянка зусиллями Орнітологічної станції озеленена та прибирається, тому її слід відгородити парканом від подвір’я будинку №82 і декоративною огорожею від тротуару, щоб уникнути використання під несанкціонований смітник і туалет, якими натепер вона, нажаль, слугує невихованим та непорядним мешканцям.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Містяни та гості Мелітополя, що ходять вулицею Інтеркультурною, мешканці житлового будинку №82, співробітники Азово-Чорноморської орнітологічної станції та їх численні колеги (зокрема з інших міст та іноземці).

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Розібрати цегляну стіну-огорожу та сходи між будинками №82 і №84.
2. Вивезти з частину ґрунту, що нависає над цими будівлями та тротуаром, а залишки ґрунту закріпити бетоном та цеглою з розібраної стіни-огорожі, у вигляді невеликих терас для озеленення.
3. Влаштувати тверде покриття з плитки та облаштувати сходи до будівлі №84 замість розібраних.
4. Відгородити ділянку декоративною огорожею.
5. Озеленити квітами та іншими декоративними рослинами (власними силами).