• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мелітополь – місто відповідальних власників тварин Реалізований

Доданий
28.10.2016
Номер
510
Безпека та громадський порядок

Виділення коштів для придбання 1000 ідентифікаційних жетонів з QRкодом, ID тварини та логотипом м. Мелітополя для ідентифікації зареєстрованих домашніх тварин, що дозволить у разі втрати собаки в короткі сроки повернути її хазяїну та регулювати безпритульних тварин на вулицях міста.

Автор проєкту
Катерина
Катерина Емельяненко
Бюджет
35 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

У 2016р, прийнята програма «Заходи, спрямовані на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та здійснення контролю за утриманням домашніх тварин у місті 2016-2025 р», розпочато обов’язкова реєстрація собак, адже відсутнє забезпечення засобами ідентифікації (жетонами).
Тоді як повноцінна реєстрація сприяє підвищенню відповідальності власників тварин, дозволяє швидко знайти загублену тварину та зменшити безпритульних тварин.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

За Статутом КП «Мелітополькомунтранс» є підприємством уповноваженим в сфері поводження з тваринами. Воно замовляє та придбає реєстраційні жетони. Власник тварини при реєстрації сплачує вартість реєстрації в яку входить вартість жетону та отримує його.
Таким чином буде проводитися повноцінна реєстрація та ідентифікація тварин у місті. Нову партію реєстраційних жетонів можно буде замовляти по необхідності, після реалізації першої.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Усі мешканці м. Мелітополя. В першу чергу власники тварин. Завдяки додержання власниками Правил утримання тварин всі мешканці м. Мелітополя.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Виділення коштів КП «Мелітополькомунтранс».
2. Замовлення та придбання ідентифікаційних жетонів "a-chip" (Польша/Украина) з логотипом м. Мелітополя.
3. Здійснення контролю за виконанням громадянами, підприємствами, організаціями та установами Правил утримання домашніх та інших тварин , в особистості п. 3.4.4, що до реєстрації тварин з притягненням порушників до адміністративної відповідальності.

Фотографії