• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування рекреаційної зони у НІАЗ "Кам'яна Могила" Відхилений

Доданий
28.10.2016
Номер
508
Культура

Метою проекту є розширення і облаштування зони відпочинку, розваг і додаткової освіти на території НІАЗ «Кам'яна Могила» шляхом створення дитячого майданчику та місця для проведення майстер-классів, тематичних занять, тощо.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Лобанова
Бюджет
42 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Різноманітний природний та історико-культурний потенціал Національного заповідника «Кам'яна Могила» сприяють розвитку культурно-пізнавального, оздоровчо-спортивного та інших видів туризму. Для реалізації таких можливостей відвідувачами необхідне створення рекреаційної зони на території заповідника. Це підтверджується численними проханнями і побажаннями гостей. Особливу категорію становлять діти дошкільного віку, адже важлива частина їх дозвілля - активні ігри.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Створення зручного майданчика зі столами, лавками сприяє реалізації культурно-пізнавального потенціалу заповідника. Дитячий ігровий комплекс спонукає дітей дошкільного віку до активних ігор. Облаштована територія дає можливість проводити майстер-класи, тематичні заняття тощо. Залучення інтересу суспільства до культурної спадщини предків не тільки підвищує рівень історичних знань, а й розвиває толерантність, що вкрай важливо в нашому багатонаціональному та поліконфесійному регіоні.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект розраховано на мешканців міста Мелітополь і Мелітопольського району, що є відвідувачами заповідника "Кам'яна Могила", різних вікових категорій.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Підготовити місце для встановлення обладнання дитячого ігрового майданчику на території заповідника: розчистити площадку від порості, вирівняти її.
2. Встановити обладнання майданчику, лавки, урни.

Фотографії