• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мелітопольський годинник Брав участь

Доданий
27.10.2016
Номер
487
Комунальне господарство

Проектом передбачене встановлення годинника на центральній арці Мелітополя, що нестиме як естетичне, так і практичне значення для мешканців та гостей міста. Поява нового об’єкту архітектури в місці масового скупчення людей в Мелітополі підвищить до нього увагу мешканців та гостей міста. Мелітопольський годинник з деревом інтеркультурності на циферблаті стане символом об’єднання громади.

Автор проєкту
Сергій
Сергій Луценко
Бюджет
115 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Поява нової архітектурної пам’ятки в місті відповідає «Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2020 року», однією з основних цілей якої є створення комфортних умов для життя. Проектом забезпечується виконання її оперативної цілі № 3.4 – покращення благоустрою міста, що впливає на сталість розвитку туристичної галузі міста Мелітополя, відновлення зацікавленості до історико-архітектурних об’єктів та підвищення рейтингу міста як такого, що розташований на під’їзді до курортних та туристичних зон.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Міський годинник на центральній площі стане загальним індикатором часу, про який сповіщатиме жителів Мелітополя і гостей міста за допомогою мелодії або дзвону. Крім своїх утилітарних функцій він матиме естетичне та символічне значення - стане окрасою головної площі міста, яка зазнала реконструкції, і символом змін в місті та країні. На циферблаті годинника планується зобразити дерево інтеркультурності. Годинник, обрамлений стрічкою кольорів прапора України, буде встановлено над аркою Перемоги.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект в першу чергу задовольняє потреби жителів та гостей міста, зокрема тих, хто поспішає на роботу та навчання через центральну площу.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Розробка дизайну годинника
2. Закупівля годинника
3. Встановлення годинника на центральній площі
4. Урочисте відкриття годинника