• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дозвіллєвий майданчик «Безпечний світ» для дітей мікрорайону Реалізований

Доданий
24.10.2016
Номер
471
Комунальне господарство

Проект розраховано на забезпечення дозвіллєво-розважальної діяльності дітей мікрорайону дошкільного та шкільного віку. Метою проекту є вивчання культури безпечної поведінки на дорогах, знань правил дорожнього руху. Включає в себе дитячий майданчик з елементами розмітки, перехрестя, дорожніх знаків, світлофорів та майданчику для агітбригади.

Автор проєкту
Михайло
Михайло Монаков
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

У зв`язку із збільшенням дорожньо-транспортних пригод в Україні та нашому місті зокрема, актуальним є активне залучання до вивчення правил дорожнього руху дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Оскільки в межах мікрорайону обмежена кількість дозвіллєвих майданчиків для дітей, актуальним є встановлення дитячого майданчику з елементами розмітки дорожнього руху саме за адресою 30років Перемоги буд 23.Оскільки це дозволить охопити значну кількість дітей з прилеглих багатоповерхівок, кількість яких перевищує 20 будинків. Найактуальнішим засобом вивчення для дітей завжди була гра з періодичною зміною діяльності, доцільним є встановлення в межах дитячого майданчику стендів з описом головних правил дорожнього руху та майданчику для агітбригади, що дозволить дітям вивчити ПДР та згодом успішно користуватись ними на «Великій» дорозі. Це дозволить скоротити випадки дорожніх пригод з участю дітей.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення вищевказаної проблеми необхідно встановити дитячий майданчик з елементами дорожньої розмітки, який буде включати в себе: штучне покриття для безпеки дозвілля та нанесення дорожньої розмітки, стенди з правилами дорожнього руху для вивчення (5 штук), 2 комплекти перехрестя з дорожніми знаками та світлофорами з перемикачем для наочної демонстрації ПДР та ігровим елементом у вигляді авто. Також встановити пісочницю з навісом у вигляді мушлі з підсвіткою, розважальний комплекс з гіркою, канати для лазання, баскетбольне кільце, качелі, ігрову панель – «стежка».

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект для мешканців мікрорайону та їх дітей

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

- Зачищення території, що включає демонтаж старого обладнання на дитячому майданчик (силами мешканців будинку)
- Прокладання електромережі для світлофорі, ліхтарів та підсвітки
- Розчищення та підготування грунту для покриття
- Закупівля комплексу та штучного покриття
- Нанесення штучного покриття та встановлення комплексу
- Нанесення елементу дорожньої розмітки та огорожі

Фотографії