• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячий майданчик "Дитячі мрії" по вул. Брів-ла-Гайард Брав участь

Доданий
18.10.2016
Номер
457
Комунальне господарство

Встановленя дитячого ігрового комплекса біля будинку № 8А по вул. Брів-ла-Гайард, для 60-ти діточок, які мешкають в будинках № 8А, 12, 14. Кожна сучасниа дитина потребує активного проведення часу, яке в значній мірі впливає і на її фізичний стан (сприяє розвитку сили, витривалості, гнучкості м'язів), і на розвиток певних умінь, навичок, а також формування логічного мислення.

Автор проєкту
Олексій
Олексій Громико
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Більш ніж 60 маленьких мешканців трьох багатоповерхівок по вул. Брів-ла-Гайард не мають де гратися. Мешканцями будинку № 8А власноруч розбудовано сквер біля будинку висаджені саджанці дерев та кущів, підготовлено площадку для розташування ігрового комплексу, але у теперішні скрутні часи виділити кошти для придбання сучасного ігрового комплексу вони не в змозі.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Наука взаємодії з суспільством однолітків - запорука успіху в осягненні основ спілкування, правильності вчинків і вихованні почуття відповідальності за власні дії. Відмінним рішенням для проведення дозвілля є дитячі ігрові майданчики, за допомогою яких можна створити досить сприятливі умови для дітлахів різного віку. Спілкування в ігровій формі призведе будь-якого малюка в захват і дозволить йому придбати безліч друзів. Пропонується встановити Ігровий комплекс "Ранчо-2" InterAtletika P 801.1Б

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект створений для більше 60 маленьких мешканців будинків 8А, 12, 14 по вул. Брів-ла-Гайард, а також іїніх батьків. Разом користатися результатами реалізації проекту зможуть більше 200 осіб.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Придбання Ігровий комплекс "Ранчо-2" InterAtletika P 801.1Б
2. Доставка до м. Мелітополь
3. Підготовчі роботи - остаточна підготовка площадки.
4. Монтажні роботи
5. Відкриття дитячого комплексу.

Фотографії