• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Особисті потреби без сторонніх очей» На реалізації

Доданий
07.06.2021
Номер
9
Освіта

Громада Мелітопольського НВК№16 ММР ЗО – це 1550 учнів та учениць. Школа працює в 2 зміни. У шкільних санвузлах облаштування туалетними кабінками не передбачено. Встановлення кабінок індивідуального користування забезпечить комфортне перебування в школі та позитивне психоемоційний і фізичний стан здобувачів освіти.

Автор проєкту
Вероніка
Вероніка Дерезенко
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Сопіна, 200, Мелітополь

Опис

Проблема

У проекті забудови школи не було передбачено встановлення туалетних кабінок та перегородок у дитячих санвузлах. Із дня забудови школи санвузли не було реконструйовані та відремонтовані. Освітній процес в школі триває з 8.00 до 17.30 щодня і у вихідні дні. А це означає, що діти щодня стикаються із дискомфортом під час користування санвузлами. Порушуються права дитини. Відповідно до нового санітарного регламенту для ЗЗСО санвузли мають бути облаштовані кабінками індивідуального користування.

Мета проєкту

Встановлення туалетних кабінок у дитячих санвузлах, забезпечення виконання Закону України Про Освіту та Про Повну Загальну Середню освіту, покращення емоційного, психологічного та фізіологічного здоров’я здобувачів освіти. Створення належних сучасних умов для навчання та комфортного перебування в школі учнів та учениць, дотримання Прав дитини.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Закупівля та встановлення туалетних кабін у 5 санвузлах (17 шт.) забезпечить якісне функціонування освітнього процесу та покращить санітарно – технічний стан приміщення школи.

Для кого цей проєкт

Для здобувачів світи Мелітопольського НВК№16 ММР ЗО (1550учнів та учениць), їх родин, здобувачів освіти міста під час організації та проведення заходів різного рівня на території найбільшої школи у місті Мелітополі та у Мелітопольському районі.

План заходів з реалізації проєкту

– підготовчі роботи у приміщеннях санвузлів - закупівля обладнання - Встановлення туалетних кабінок у 5 санвузлах школи (17 кабінок)

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Так.
ГО "Батьківський комітет НВК №16"

Обсяг співфінансування проєкту

10198

Ключові показники оцінки результату проєкту

В сучасному демократичному середовищі неприпустимою є ситуація, коли діти вимушені ходити в туалети на уроках, «терпіти» додому тощо, аби зробити фізіологічні потреби у комфортному середовищі. Встановлення туалетних кабінок у 5 санвузлах покращить психоемоційний та фізіологічний стан здобувачів освіти.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області