• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Щасливе дитинство Брав участь

Доданий
27.06.2021
Номер
50
Комунальне господарство

Облаштування сучасного спортивного майданчика з встановленням вуличних тренажерів та інших спортивних елементів для занять спортом учнів та населення ,виховання у населення активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя.

Автор проєкту
Олег
Олег Обрезанов
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Пожарського вулиця, Мелітополь

Опис

Проблема

Мешканцям вулиці Пожарського не має можливості повноцінно фізично розвиватися за відсутності обладнаного спортивного майданчика.Реалізація даного проекту спрямована на створення комфортних умов фізичного та соціалного розвитку всіх верств населення, які бажають займатися спортом , проводити культурно дозвілля та загартовувати своє здоров»я . Спортивний майданчик буде доступний усім бажаючим , користуватися тренажерами зможе кожен безкоштовно.

Мета проєкту

Мета даного проекту – облаштування спортивного майданчика безпечними вуличними тренажерами , які створять належні умови та сприятимуть духовному і фізичному розвитку громадян та можливість гармонійно розвиватися . Кінцевою метою даного проекту є залучення населення ( дорослих, дітей та молоді) до занять фізичної культурою та спортом.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

1.Сучасні вуличні тренажери дадуть можливість людям різного віку підтримувати фізичну форму, загартовуватися та гармонійно розвиватися . 2. Тренажери зручні та безпечні у використанні , не потребують спеціальної підготовки для занять на них. 3.Кінцевим результатом рішення даної проблеми та втілення цього проекти в життя – є масове охоплення населення заняттями фізичною культурою та спортом протягом року на свіжому повітрі. Облаштування спортивного майданчику дозволить вирішити питання щодо проведення дозвілля дорослим та дітям, збільшення чисельності представників різних верств населення, у тому числі дітей та підлітків, які регулярно займаються фізкультурою і спортом , що має забезпечити зниження рівня злочинності серед підлітків та молоді, попередити поширення наркоманії, алкоголізму, тютюнокуріння, підвищити рівень соціальної стабільності в селі.

Для кого цей проєкт

Для усіх мешканців вулиці Пожарсьокого та прилеглої до неї території

План заходів з реалізації проєкту

1. Розробка та погодження проекту. 2. Підготовка земельної ділянки під об'єкт. 3. Перенесення наявних дерев та кущів. 4. Монтаж спортивного обладнання. 5. Монтаж ігрового комплексу. 6. Монтаж огорожі. 7. Запуск у роботу.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Так.
-

Обсяг співфінансування проєкту

6000.00

Ключові показники оцінки результату проєкту

реалізація даного проекту підвищить рівень охоплення всіх верств населення фізичною культурою та спортом та підтвердить цілковиту спроможність громади оптимально вирішувати проблеми місцевого самоврядування. Результат втілення проекту - це забезпечення оптимальної рухової активності кожного мешканця протягом усього життя, досягнення кожною людиною достатнього рівня фізичної та функціональної підготовленості, сприяння соціальному, біологічному та психічному благополуччю, поліпшенню стану здоров'я, профілактиці захворювань, фізичній реабілітації, формування у населення сталих традицій та мотивацій щодо фізичного виховання і масового спорту, як важливого чинника забезпечення здорового способу життя.

Відповідальні підрозділи

Управління фізичноїкультури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області