• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Екопарк Палацу залізничників На реалізації

Доданий
27.06.2021
Номер
48
Культура

Проєкт спрямований на створення сприятливих умов для проведення культурного дозвілля та відпочинку городянам усього міста Мелітополя в оновленому екопарку біля палацу культури залізничників. Для цього потрібно провести необхідні роботи з реконструкції парку та осучаснити перлину цього району, яка розташована біля залізничного вокзалу.

Автор проєкту
Бюджет
553 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Чайковського, 61, Мелітополь

Опис

Проблема

Парк біля палацу культури залізничників знаходиться в районі залізничного вокзалу біля станції Мелітополь та палацу культури залізничників. Раніше він був перлиною цього району і улюбленим місцем відпочинку городян. На його території влаштовували культурні заходи, концерти, проводили тематичні свята тощо. Крім того влітку парк користувався популярністю серед гостей міста, які під час пересадок на станції Мелітополь мали змогу очікувати свої потяги на свіжому повітрі та в тіні. Вже багато років за територією парку майже ніхто не слідкує та не займається його благоустроїм. Через те, що територія безконтрольна, зараз там часто збираються компанії людей, які розпивають алкогольні напої, безхатченки та правопорушники. Окрім цих людей парк відвідують діти, у т.ч. користувачі палацу культури залізничників, які випадково можуть натрапити на скло, травмуватися тощо.

Мета проєкту

Метою проєкту є сприяння культурному та змістовному дозвіллю мешканців і гостей м. Мелітополя шляхом проведення робіт з реконструкції парку біля палацу культури залізничників і створення оновленої сучасної та комфортної рекреаційної зони для людей усіх вікових категорій.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми необхідно: 1. Провести роботи з реконструкції парку біля палацу культури залізничників: реконструкція освітлення, сцени, громадської вбиральні; 2. Зробити сучасну пішохідну зону та облаштувати її з урахуванням інклюзії (покласти тротуарну плитку, встановити лавочки, урни, електричні опори, спортивний та дитячий майданчик тощо); 3. Провести необхідні роботи, які сприятимуть привабливості екопарку (проведення робіт з благоустрою та озелененню, встановлення арт-об’єктів тощо). Реконструкція екопарку біля палацу залізничників не тільки буде сприяти культурному та змістовному дозвіллю містян, а й підвищить привабливість та імідж м. Мелітополя в цілому.

Для кого цей проєкт

Цільовою аудиторією проєкту є: 1. Мешканці та гості м. Мелітополя усіх вікових категорій 2. Люди з інвалідністю

План заходів з реалізації проєкту

План заходів: 1. Розробка проєкту. Затвердження проєктно-кошторисної документації; 2. Закупівля необхідного обладнання (лавочки, урни, електричні опори, дитячий та спортивний майданчики тощо); 3. Облаштування пішохідної зони (кладка тротуарної плитки та встановлення освітлення); 4. Реконструкція сцени та громадської вбиральні; 5. Проведення робіт з благоустрою та озелененню парку (обрізка дерев, покос трави, висадження зелених насаджень тощо); 6. Презентація Екопарку біля палацу залізничників городянам.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Так.
53000

Обсяг співфінансування проєкту

53000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Результатами проєкту є: 1. Відновлено зелену зону відпочинку мешканців та гостей міста; 2. Збільшено кількість відвідувачів парку біля палацу залізничників; 3. Збережена зелена зона у місті, яка сприяє загальній концепції розвитку екологічного та чистого міста;

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Можливим ризиком є підвищення цін на необхідне обладнання, а також на послуги з його встановлення.

Приклади (кейси) схожих рішень

• Аллея Серебряного дождя в парке культуры и отдыха им. Горького (2016 рік) Автор: Світлана Швець • «Французський сквер» (2018) Автор: Тетяна Стрюкова

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області