• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Мелітополь – саме тут безпека і порядок» На розгляді

Доданий
14.06.2021
Номер
35
Безпека та громадський порядок

Проєкт спрямовано на створення умов для підвищення безпеки та порядку в місті Мелітополі, районі Житломасив, шляхом встановлення мережі відеоспостереження.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Сінделі
Бюджет
1 499 990 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Останнім часом різко зросла кількість протиправних дій у місті Мелітополі, таких як: вандалізм комунального та приватного майна, незаконний обіг наркотиків, квартирні крадіжки, проникнення в житлові будинки небажаних осіб, вимагання грошей, крадіжка автомобільних номерів з метою подальшого викупу, вуличні пограбування, порушення правил дорожнього руху. Для запобігання правопорушень та для швидкого реагування, необхідно встановити мережу камер відеоспостереження з підключенням до міського серверу.

Мета проєкту

Підвищення рівня безпеки, порядку та комфортних умов життя для мешканців та гостей міста шляхом створення міської системи відеоспостереження для оперативного реагування та запобігання нестандартних ситуацій пов'язаних із вандалізмом об’єктів комунальної та приватної власності, загрозою життю і здоров'ю городян.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Відеоспостереження - це один із ефективних способів боротьби з протизаконними діями з боку зловмисників. Встановлення мережі камер відеоспостереження на території просторів громадського відпочинку Житломасиву (ЕКО парк, сквер Дружби), перехресті доріг, територіях початкової школи №24 і ДНЗ №48 та прибудинкових територіях багатоквартирних будинків (вул. Вакуленчука 59-69, пр-т Б. Хмельницького 48-77, 81-93, вул. Дружби), надасть можливість виявляти факти протизаконних дій, ефективніше боротися з правопорушниками та притягувати їх до адміністративної чи кримінальної відповідальності. Додатково, на територіях розміщення камер відеоспостереження, будуть розміщенні інформаційні знаки про те, що ведеться відеоспостереження, тим самим змушуючи людей замислитися, чи потрібно чинити протиправні дії. Городяни та гості міста будуть відчувати безпеку за себе, своїх рідних та своє майно.

Для кого цей проєкт

Цільовою групою проєкту є мешканці і гості міста Мелітополя, району Житломасив, ОМС та правоохоронні органи.

План заходів з реалізації проєкту

1. Узгодження місць встановлення камер. 2. Проектування, з урахуванням особливостей підключення до мережі. 3. Закупівля обладнання. 4. Встановлення обладнання, згідно проєкту. 5. Підключення до міського сервіру. 6. Тестування та здача в експлуатацію. 7. Виготовлення та розміщення інформаційних знаків «УВАГА! Ведеться відеоспостереження»

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Так.
Співвласники багатоквартирних будинків беруть на себе зобовьязання виготовити за свій кошт і розмістити інформаційні знаки.

Обсяг співфінансування проєкту

3300

Ключові показники оцінки результату проєкту

Економічні: - збільшення надходжень до бюджету міста у зв`язку з розвитком бізнесу та туризму на безпечній і комфортній території; - зменшення витрат комунальних служб по ремонту об’єктів благоустрою та прибирання території. Соціальні: зниження кількості правопорушень, підвищення рівня безпеки та комфорту проживання мешканців і гостей міста. Екологічні: Зменшення забруднення навколишнього середовища

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Наявність можливості підключення до мереж електропостачання.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://melitopol-online.gov.ua/projects/archive/76/show/26; https://melitopol-online.gov.ua/projects/archive/435/show/17; https://melitopol-online.gov.ua/projects/archive/435/show/3/

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області