• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сквер біля магазину «Товари для дому» Брав участь

Доданий
14.06.2021
Номер
34
Комунальне господарство

Проєкт спрямований на створення сприятливих умов для проведення змістовного дозвілля мешканцям даного району міста Мелітополя в оновленій, затишній, комфортній та зеленій зоні. Для цього існуючий сквер біля магазину Товари для дому необхідно реконструювати, а саме: реконструкція існуючої пішохідної зони для відпочинку, встановлення додаткового освітлення, урн для сміття.

Автор проєкту
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Ломоносова, 240, Мелітополь

Опис

Проблема

Сквер біля магазину «Товари для дому» (вул. Ломоносова, б. 240) є публічним простором, де мешканці мікрорайону люблять проводити час. Але, нажаль, сквер не є сучасним, креативним та не є місцем, куди хочеться прийти та відпочити. Сквер має багатий рослинний фонд, влітку там завжди є тінь від дерев. Затишок надає створений паркан з освітленням, який відгороджує сквер від проїжджої частини. Але асфальтовані доріжки у сквері знаходяться у дуже поганому стані, що призводить до небезпеки для людей. В першу чергу є бажання що б сквер був адаптований під потреби усіх верств населення, в тому числі батьків з дітьми та людей похилого віку. Мешканці прилеглих будинків пропонують відремонтувати покриття доріжок, а саме замінити асфальт на сучасну тротуарну плитку, замінити старі лави, урни для сміття, відремонтувати освітлення.

Мета проєкту

Благоустрій території скверу шляхом відновлення покриття пішохідних доріжок, встановлення лав, урн для сміття, відновлення освітлення на території скверу. Основна мета проекту – створити для людей комфортне місце відпочинку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Організувати комфортне місце для затишного приємного відпочинку мешканців міста.Створення безпечної зони для проведення часу батьків з дітьми (катання на самокатах, роликах, скейтах) та людей похилого віку. Отримання ще одного гарного та привабливого об’єкту європейського рівня.

Для кого цей проєкт

Цільовою аудиторією проєкту є: 1. Мешканці даного району міста усіх вікових категорій 2. Люди з інвалідністю 3. Мами з маленькими дітьми.

План заходів з реалізації проєкту

1.Відновлення покриття пішохідних доріжок. 2. Реставрація наявних та встановлення нових лавок. 3. Заміна урн для сміття. 4. Відновлення освітлення. 5. Презентація скверу городянам.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Так.
-

Обсяг співфінансування проєкту

1200

Ключові показники оцінки результату проєкту

Зменшення травматизму серед населення, відновлення міста відпочинку мешканців мікрорайону. Отримання ще одного гарного та привабливого об’єкту європейського рівня.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Можливим ризиком є підвищення цін на необхідні роботи та обладнання.

Приклади (кейси) схожих рішень

Еко Парк

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області