• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний поміст для занять фізичною активністю в Екопарку На розгляді

Доданий
11.06.2021
Номер
24
Спорт

У нашому місті зявився сучасний Екопарк «Садстанція». В цьому районі понад 20 тис.осіб. І з’явилося велике бажання створити СПОРТИВНИЙ ПОМІСТ для занять фізичними вправами. Цей проєкт направлено на впровадження культури здорового способу життя, підвищення соціального єднання городян через спорт, в який люди одночасно емоційно залучені, активно беруть участь і як наслідок долають соціальну ізоляцію

Автор проєкту
Бюджет
249 751 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

У нашому місті зявився сучасний Екопарк «Садстанція». В цьому районі понад 20 тис. осіб. І з’явилося велике бажання створити СПОРТИВНИЙ ПОМІСТ для занять фізичними вправами. Цей проєкт направлено на впровадження культури здорового способу життя, підвищення соціального єднання городян через спорт, в який люди одночасно емоційно залучені, активно беруть участь і як наслідок долають соціальну ізоляцію.

Мета проєкту

Підтримка здоров’я мелітопольців, покращення комфортності життя через ліквідацію негативного впливу стресів, для попередження захворювань шляхом покращення роботи сердечно-судинної системи, опорно-рухового апарату людини, зростанню аеробності організму під час занять та інше. Крім того скандинавська ходьба може бути використана, як інструмент реабілітації після тяжкої хвороби та повернути людину до працездатного стану.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Через створення умов для занять фізичною активністю ( у тому числі скандинавською ходьбою), залучиення до процесу оздоровлення та реабілітації максимально можливу кількість мешканців нашого міста і саме цим підвищити рівень працездатності людей. Введення в дію цього проєкту наддасть змогу покращити рівень безпеки для відпочиваючих та тих хто займається фізичними вправами в Екопарку. Запропоноване рішення наддасть змогу мешканцям займатися фізичними вправами в природних умовах протягом всього року.

Для кого цей проєкт

Цей проєкт буде створений для людей різного віку, мешканців міста (закрема району "Житоломасив) та гостей міста. Екопарк «Садстанція» повинен стати громадським місцем проведення різних спортивних заходів.

План заходів з реалізації проєкту

1. Обґрунтування проєктної пропозиції. 2.Визначення необхідної кількості матеріалу, його асортименту та вартості проєкту. 3.Проведення широкої інформаційної компанії та висвітлення у ЗМІ. 4.Придбання матеріалу. 5.Визначення місця монтажу спортивного помосту з врахуванням збереження природної екосистеми. 6. Будівництво спортивного помосту.

Чи Ваш проєкт має співфінансування

Ні.
-

Обсяг співфінансування проєкту

0.00

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Зменшення рівня захворювань серед мешканців міста зокрема Житломасиву. 2. Збільшення кількості людей, які займаються оздоровленням та реабілітацією через скандинавську ходьбу. 3. Ліквідація травматизму серед відпочиваючих та учасників скандинавської ходьби. 4. Покращення умов занять фізичними вправами в природних локаціях. 5. Можливість використання спортивного помосту для занять іншими видами спорту, які це потребують. 6. Пропаганда та поширювання інформації про здоровий образ життя.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

1. Зростання цін, 2.Несприятливі погодні умови для проведення встановлення спортивного помосту, 3.Встановлення жорстких карантинних обмежень у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління фізичноїкультури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області