• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Міні-футбольний майданчик на прибудинковій території – безпека та здоров'я дітей Брав участь

Доданий
29.06.2020
Номер
8
Спорт

Проектом передбачено будівництво міні-футбольного майданчика,що дозволить, насамперед, забезпечити безпеку дітей та попередити травмотизм , а також створити умови для масового залучення населення до регулярних занять фізичною культурою на свіжому повітрі, які сприяють нормальному формуванню, гармонійному розвитку організму та зміцненню здоров'я.

Автор проєкту
Бюджет
249 275 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Брів-ла-Гайард, 6, Мелітополь

Опис

Проблема

Міні-футбольний майданчик – найпопулярніший вид спортивних площинних споруд в Україні. І це не дивно, адже футбол – спорт №1 у світі. Але наші діти вимушені гратись у футбол буля проїжджій частині двору-дорозі та автостоянці, що є дуже небезпечним.

Мета проєкту

Створення сучасних умов для організації спільного сімейного дозвілля, підвищення якості освітньо - виховного процесу, підвищення рівня фізичної та загальної культури населення.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Будівництво майданчика дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок дітей та молоді не тільки нашого будинку, а й жителів мікрорайону. Завдяки проекту будуть поліпшені умови для виховання та відпочинку дітей, молоді, вжиті заходи щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності дітей.

Для кого цей проєкт

Цільовою аудиторією є жителі мікрорайону Будівництво майданчика дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок дітей та молоді . Завдяки проекту будуть поліпшені умови для виховання та відпочинку дітей, молоді, вжиті заходи щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності дітей.

План заходів з реалізації проєкту

Кошторис на будівництво. Підготовка майданчику (планування території). Закупівля спортивного обладнання Транспортні послуги. Ремонтні роботи асфальтного покриття. Закупівля та доставка модульної огорожі Підготовка та заливка фундаментів під стійки огорожі Монтаж секцій огорожі.Монтаж секцій огорожі. Заливка фундаментів під баскетбольні, футбольні ворота, бетонування закладних деталей.

Фотографії

Файли

Відповідальні підрозділи

Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради