• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Відкритий клас» Брав участь

Доданий
01.08.2020
Номер
72
Освіта

Школа – це освітній простір для розвитку інтелектуальної, естетичної, емоційної особистості школяра. Враховуючи виклики сьогодення передбачається організація безпечного простору, який усі мешканці мікрорайону та школярі зможуть використовувати для навчання та відпочинку, тобто передбачається створення “Відкритого класу” - повноцінного класу на свіжому повітрі з накриттям від опадів.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Апанасенко
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Садова (Бронзоса), 47, Мелітополь

Опис

Проблема

Станом на 2020 рік територія подвір’я ЗОШ№24 потребує благоустрою. Для учнів школи необхідно облаштувати clever локацію на подвір’ї школи: “Відкритий клас” - для проведення уроків на свіжому повітрі та одночасно зону активного і безпечного відпочинку.

Мета проєкту

Створення clever локації на подвір’ї школи для активного безпечного відпочинку учнів на свіжому повітрі під час перерв та після уроків, проведення тут уроків, занять та заходів.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Одним із шляхів розв’язання проблеми недостатнього інноваційного освітнього простору є створення класу під відкритим небом «Відкритий клас» для проведення уроків на свіжому повітрі, спостереження за навколишнім світом та безпечного відпочинку учнів. Відкриття майданчику навчить роботі у неформальних умовах, як вчителів, так і учнів, надасть можливість підвищити інтерес до навчання, сприятиме розвитку умінь правильно організовувати свій вільний час, надасть можливості проводити більше часу на свіжому повітрі.

Для кого цей проєкт

Для учнів, батьків, вчителів школи та мешканців мікрорайону.

План заходів з реалізації проєкту

1. Проектно-ескізні роботи з прив’язкою до території. 2. Земляні роботи по підготовці території до встановлення зони «Відкритого класу». 3. Виготовлення, закупівля комплектуючих. 4. Замощення плитки та бордюрів. 5. Встановлення лав та іншого обладнання.

Ключові показники оцінки результату проєкту

До основних показників належать: -естетичне та безпечне освітнє середовище; -збільшення зони навчання та відпочинку; -улагодження території навчального закладу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області